Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Will Smith miért annyira...

Will Smith miért annyira felértékelt színész?

Figyelt kérdés

Konkrétan egy olyan filmes alakításáról sem tudok, ami filmtörténeti szempontból akkora nagy durranás lenne.


Robert De Niro, Jason Statham, John Travolta, Morgan Freeman, Samuel L Jackson, Brad Pit és még sorolhatnám, akiket nagy filmes ikonoknak tartok, de ezek közül nekem nagyon kilóg Will Smith, miközben a csapból is ő folyik.


2019. szept. 13. 11:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a robot, legenda vagyok. Én innen ismertem meg. Szerintem igen is jó színész.
2019. szept. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 HalkHogen ***** válasza:
100%

Statham hogy kerül ide, azt nem értem. Van filmtörténetileg jelentős filmje? :)

Szerintem sem akkora durranás a srác, viszont pl. A hét élet, A boldogság nyomában kifejezetten színvonalas filmek tőle - hiába nem emberek agyba-főbe veréséről szólnak. Valamint az Én, a robot és a Legenda vagyok is szórakoztatóak. A Martin Lawrence-szel közös filmjeit én nem különösebben szeretem. Nem egy óriási filmográfia, amit eddig összehozott, de azért a hollywoodi színészek 99%-a büszke lenne erre.

2019. szept. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

@HalkHogen


A Ravasz, az Agy és két füstölgő puskacső

Blöff

A szállító

2019. szept. 13. 11:42
 4/6 anonim ***** válasza:
56%
Mindig egy Ralphthemoviemaker idézer jut eszembe, a Suicide Squados videójából: "Will Smith playing Will Smith, wearing a Deadshot costume". Szerintem ez az összes WS filmre elmondható.
2019. szept. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
4-es! A színészekre egy jelentős részére ez mind elmondható nekem például ilyen Tom Hanks, hogy sosem látom a karaktert, csak Tom Hankst. Tény Will Smith ugyanez a kategória.
2019. szept. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Balogh Bence 2019 ***** válasza:

Nem hiszem, hogy egy lapon emlegetnék a nagyokkal, de népszerű és meghatározó alakja a fekete- és a popkultúrának. Nagyon sikeres volt zenei előadóként, sorozatszínészként, ebből ment át a film világába és ott is olyan sikerfilmekben szerepelt, mint a Függetlenség napja, a Bad Boys vagy a Sötét zsaruk.


De színésznek sem rossz, ld. Ali, Sérülés vagy A boldogság nyomában.

2019. szept. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!