Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik filmben ragad be egy...

Melyik filmben ragad be egy idősebb hölgy a liftbe és jut ki úgy, hogy egy férfi húzza ki a lift tetején át (részletek lent)?

Figyelt kérdés

Maga a film érdekelne, mert, amikor kicsi voltam, sokszor megnézték otthon, hogy jó film és kíváncsi vagyok, miről szól, mert alig emlékszem rá.


Erre a részletre emlékszem csak. Az idős nőn azt hiszem zöld kosztüm van (nadrággal).


Még arra is emlékszem, hogy nagyon kellett pisilnie, azért is szedték ki a liftből és, amikor kiszedték és felért a lakásba, pont bement előtte valaki a WC-re és hiába dörömböltek egy nővel, nem nyílt ki az ajtó, mert, aki bement (sminkelni azt hiszem), zenét hallgatott.


Azt hiszem azért ment be sminkelni, mert szóltak neki, hogy jön a fiúja (váratlanul bukkant fel) és szépen akart kinézni.


Aztán az idős hölgy mégis bejutott és, ahogy intézte a dolgát, véletlenül bementek, köztük egy idős férfi, kezet is fogtak. Arra emlékszem, hogy a férfi és a nő a wc után elmentek valahova beszélgetni, aztán összejöttek.


Valamikor a kilencvenes években láttam. A nőnek kontyba fogott hosszú haja volt.


Mi a film címe? Vagy mirőo szólt ez a film?


Előre is köszönöm a választ!



2019. szept. 15. 14:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Esetleg Karácsonyi kalamajka (1982) vagy az amerikai remake Segítség, karácsony! (1994).
2020. jan. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos egyik sem az, de a választ köszönöm!
2020. jan. 16. 05:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Esetleg valami egyedibb mondatra emlékszel, ami elhangzik a filmben?
2020. jan. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!