Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Született-e gyereke George R....

Született-e gyereke George R. R. Martinnak?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy az első feleségétől nincs gyereke, de a másodiktól lehetséges. Azért kérdezem mert ha esetleg nem fejezné be a könyvsorozatát a gyereke még befejezheti, vagy megbízhat vele valakit. (Amúgy holnap van a szülinapja 😁 )

2019. szept. 19. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Jelen pillanatig nincs neki.
2019. szept. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ó, hát akkor nem fogja befejezni, ha Martin nem tudja.

Köszönöm!

2019. szept. 19. 14:41
 3/4 anonim ***** válasza:
24%
Miért pont a gyereke fejezné be, honnan jött ez az ötlet? Ha meghal az író, nyilván egy másik írónak kell/lehet a történetet lezárni, akivel még életében megegyezett a dologról. Csak attól, hogy van gyereke, nem következik belőle hogy a gyerek is író lesz, vagy van az íráshoz tehetsége, és akkor neki kell befejeznie a szülő művét. Van benne egy kis szimbolika, hogy "családban marad" a mű, de értelmetlen felvetés, és életszerűtlen dolog.
2019. szept. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kedves #3! Egy szóval sem említettem, hogy a gyerekének kell befejezni. Ez egy lehetőség lenne, ha lenne gyereke. Az ötlet onnan jött, hogy olvastam valahol, hogy már volt arra példa, hogy a gyerek fejezte be az apja munkáját, vagy esetleg a gyerek megbízott egy másik írót. Arról sem írtam, hogy a családban kell maradnia. Persze az író megbízhat másokat még életében, hogy majd fejezzék be a művé. Ez is egy lehetséges út arra az esetre ha George R.R. Martin nem fejezné be a könyveit. Viszont én azt kérdeztem, hogy van-e gyereke, hogy majd esetleg ő be tudná fejezni a könyveket és erre már megkaptam a választ. :)
2019. szept. 20. 00:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!