Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lucifer sorozat (Tom Ellis)...

Lucifer sorozat (Tom Ellis) Kain miért rakta ki, a sivatagban?

Figyelt kérdés

Miért kapta vissza szárnyát aztán később miért az ördögi arcát ?


Eléggé összezavaró a sorozat vallási hitelessége.

Eddig azt hittem és éreztették a sorozatban, hogy Lucifer saját tettei és lelke jelenlegi állapota és saját maga megítélése miatt kapja vagy veszíti el a jellemzőit.


De aztán baromi sok utalás van Istenre is (mennydörgés, Isten Jonhson ).

Most akkor a sorozat szerint létezik isten vagy sem?


(Amúgy nem azért kérdezem, hogy higgyek vagy sem benne, az első fenti kérdés a fontosabb.)



2019. szept. 19. 22:14
 1/6 anonim válasza:
Hát a sorozat szerint létezik Isten, de nekem sem tiszta pár rész. Pl: Káin (Pierce) hogy tudta visszaadni a szárnyait? De a 4. évad végén teljesen maga tudja uralni a saját arcát/testét.
2019. okt. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 F4nni válasza:
100%
Azért rakta ki, mert látta ,hogy Lucifer sebezhető Chloe mellet (és ugye Pierce "álma" eleinte az hogy meghaljon), ebből azt következtette ki, hogy Chloe közelsége sebezhetővé tesz.Ezért el akarja rakni az útjáról Lucifert (kirakja a sivatagba stb..) ,hogy meg tudja ölnj magát .
2019. okt. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1.válaszoló, merthogy ha ketten vannak Cloi közelében akkor ez Piersen nem működött ?


Amúgy nem rég néztem meg az 1.részt , ahol Lucit 3x hátba lövik ő meg Cloiet védi , akkor hogyhogy sebezhetetlen volt? Ez olyan hülyén jön ki, hogy nem azonnal lesz sebezhető az első perctől hanem csak kialakul...

2019. okt. 23. 19:11
 4/6 A kérdező kommentje:
Illetve bocs 2. válaszolóhoz írtam.
2019. okt. 23. 19:12
 5/6 anonim válasza:
100%
Lucifer azért sebezhető Chloe körül mert szerelmes lett bele.
2019. okt. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Kain nem adta vissza a szárnyait, azért lett szárnya mert nem érezte magát szörnyetegnek, aztán megölte Kaint és ez miatt visszatért az ördög arca, majd a legvégén azért jött vissza a szárnya mert képes volt vissza menni a pokolba a barátai, családtagjai kedvéért. Remélem ez segít megérteni.
2019. okt. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!