Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vámpírnaplóban hanyadik rész...

Vámpírnaplóban hanyadik rész körül lehet?

Figyelt kérdés

Régebben néztem a vámpírnaplókat, és most újra kedvet kaptam hozzá, hogy folytassam. Akörül hagytam abba, hogy feltűnik Katherine, és azt hiszem Jeremy vagy vámpír lesz, vagy valami baj történik vele. Sajnos erre már pontosan nem emlékszem. Valamint akörül van valami a gyűrűvel is, hogy el akarják lopni, vagy hasonló. Arra még emlékszem, hogy feltűnik egy vérfarkas is, aki a pincében leláncolja magát, de arra már nem emlékszem, hogy ez előtte vagy utána volt. Az utolsó, amire emlékszem belőle, hogy van valamilyen iskolai bál is.

Ezekre az eseményekre emlékszem a sorozatból. Nagyjából ez hanyadik évad hanyadik rész környéken lehetett? Valahol az elején, még az első 3 évadon belül kell lennie, ha jól emlékszem.

Valamint, esetleg nem tudna nekem valaki tartani az eddigiekből egy összefoglalót, mert már elég homályosak az emlékeim, viszont nem szeretném az első résztől újrakezdeni.



2019. szept. 20. 11:33
 1/2 anonim ***** válasza:
2x07
2019. szept. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2019. szept. 21. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!