Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az imdb-n miért van top...

Az imdb-n miért van top indian movies lista? Illetve a Macskajaj film, hogy hogy nincs benne a top250-ben?

Figyelt kérdés

2019. szept. 23. 14:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Indiai filmek nagyon sokan vannak. :)

Macskajaj egyszerű réteg film.

Rég olvastam az oldal leírását, de talán jól emlékszem, feltétel a sok savazat is.


Jó ideje a szavazat vásárolható. Azaz hamisított. :(

2019. szept. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon érdekes!

250. Film: 8.2/10, votes : 38,343


Macskajaj nagyon közel van, mert több szavazatot kapott, de kicsivel elmaradt a pontszámban: 8.1/10, votes : 47,636


10 ezer az also szavazati határ. Afain.

Csoda, hogy ilyen magas a Macskajaj. Azt hittem kevesebben ismerik!

2019. szept. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%

[link]


(Google : imdb top Indian movies, első találata)

2019. szept. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

8,0-ás értékelésű a 248. a listán. Ezért kérdeztem. Igen azt tudtam, hogy számít a szavazat szám, de mint írták is, az megvan.


Furán írja ez a lista.

2019. szept. 23. 16:52
 5/8 anonim ***** válasza:

Bonyolúltan működik a lista...

Az is számít, hogy éppen mennyien értékelik, így rendszeresen vannak mozgolódások, de általában visszarendeződik és a remény rabjai lesz az első, meg a keresztapa a 2., elől szokott lenni a sötét lovag is, stb.


De pdául az új bosszúállókat annyian értéketék egyszerre, amikor megjelent, hogy egy időre első lett, de már messze nem az...

Ahogy megyünk evyre lejebb listán 250 felé, úgy egyre gyakrabban vannak helycserélések és mozgolódások...

2019. szept. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen, ez érthető, de a Macskajaj nem mostani film, régóta ez az értékelése, de nincs bent a 250-ben, pedig most is és korábban is befér volna, ezért fura.

Nem tudom, lehet-e az is ok, hogy nem amerikai, de más külfölfi filmek is vannak ott, úgyhogy sehogy sem értem. :D

2019. szept. 23. 19:34
 7/8 anonim ***** válasza:

7 samurai a 19., pedig japán. 22. Az élet gyönyörű, olasz. Francia film: Leon, 29.. 30. Japán. 39. Francia, 40 spanyol...


Nem hinném, hogy a nemzetiség befolyásolja.


Időszakos felfutás is lehet. Vagy súlyozott átlag alapján vett pontszám.

Valahol csak le van írva. :) mostmát érdekel!

2019. szept. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szerintem valami súlyozás lehet, csak fura, ha így van, mert miért ér kevesebbet bizonyos értékelés a másiknál?! :)
2019. szept. 23. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!