Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti milyen barátnőt képzelnétek...

Ti milyen barátnőt képzelnétek el Sirius Blacknek?

Figyelt kérdés
Noha nagy nőcsábászként van jellemezve, mégsincs egy lány sem megemlítve akivel közelebbi kapcsolatba került volna. Kíváncsi vagyok ti milyen nőt képzelnétek el mellé, akár külső akár belső tulajdonságok téren :)

2019. szept. 23. 22:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Nehéz kérdés. Talán azt a boszit aki az 5. rész elején Tonks, Rémszem és még két másik varázsló oldalán betört Dursleyékhoz hogy elvigyék Harryt.Asszem Emmeline Vancenek hívják.Határozott és magabiztos nő.
2019. szept. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
Viszont Hestia Jonesszal tüzes páros lennének..
2019. szept. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
52%
Ez egy jó kérdés, sosem gondolkodtam még rajta. Hirtelen nem is tudnék mondani senkit aki illene hozzá úgy igazából.
2019. szept. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
Én semmilyet, őszintén. Én mindig is amolyan "sosem állapodik meg" típusnak fogtam fel Siriust. Smárol ezzel-azzal, de nem tudom elképzelni se barátnővel, se baráttal.
2019. szept. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
Most halál komolyan sikerült nem hasznosnak ítélni egy *véleményt*? Hány évesek vagytok?
2019. szept. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
Ez vicces egyébként, tényleg nőcsábászként él a tudatban, de az egyetlen jelentben, amiben fitalon lányokkal van körülvéve, pont lesz*rja őket:D
2019. szept. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
Ha Rowlingtól kérdeznéd ezt biztos azt válaszolna hogy "de hát Sirius meleg volt" :dd
2019. szept. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

#6 vagyok


#7, ha tudnád, hányan shippelik Remusszal! Épp most néztem egy videót, amiben egy csaj kifejti, hogy miért volt meleg, alatta a kommentek, hogy pedig ez egyértelmű, nem is értik, hogy lehet megkérdőjelezni, ez tény.

Nem szeretném, ha Rowling a ranjongók nyomására gyorsan kitalálná, hogy tényleg az volt. Szerintem nem volt az, és még sokak mások szerint sem, mi is tudnánk érveket hozni. De mivel mindkét tábor logikus magyarázattal tud előállni - mert egyébként én értem, hogy mit látnak a Wolstarban - szeretném, ha nem adna erre a kérdésre választ, és mindenki gondolhatná amit akar.

(Ha választ kapunk akkor biztosan az lesz, hogy meleg, nem merné azt mondani, hogy nem az.)


De van egy mondás:

Melegnek lenni... ez nem egy választás. Ez csak megtörténik, amikor Rowling úgy dönt, hogy eljött a te időd.


(Egyébként semmi bajom a melegekkel, Dumbeldore is tök okés.)


De egyébként, hogy ne legyek megint off:

Sirius mellé egy olyan csajt tudnék elképzelni, akivel látszólag ők az álompár, de közelebbről megvizsgálva azért látni lehet, hogy nem minden oké kapcsolatukban. Sőt.

2019. szept. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Réniá ***** válasza:
100%

Tényleg nagy nőcsábászként él a köztudatban, persze ott van az ellentábor is, akik azt hangoztatják, hogy meleg volt, de ez a sok fanfiction és az információ hiány miatt van. Valójában viszont semmit sem tudunk a kapcsolatairól.

De a válaszolva a kérdésre, én Siriust mindig is örök agglegénynek képzeltem el, amolyan sohasem állapodok meg típusnak. Ha viszont el kell képzelnem mellé egy barátnőt, akkor egy vidám, kalandvágyó, dinamikus nőt képzelek el mellé, akivel megvan az összhang és a kémia. Ha az illető lány boszorkány akkor szerintem egy kividics sztár lenne, de talán nem én vagyok az egyetlen, akinél egy mugli nő is simán szóba jöhet. Tekintve, hogy a szobájában volt egy poszter, amin bikinis mugli lányok pózoltak valamint rajongott a motorokért és nyíltan szembe ment családja aranymániájával, nem hiszem, hogy zavarta volna az, ha a párja nem tud varázsolni. Mindenesetre biztos vagyok benne, hogy olyan lányt választott volna magának, aki mellett nem unalmas az élet, szeret utazgatni, és persze még szép is.

2019. szept. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Réniá ***** válasza:
100%
És te kedves kérdező, milyennek képzeled el Sirius barátnőjét? Én kíváncsi lennék a te véleményedre is, a többiekét is érdekes volt olvasgatni.
2019. szept. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!