Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Perselus Piton és Sirius...

Kataleyya kérdése:

Perselus Piton és Sirius Black rokonok?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy Perselus és Sirius unokatestvérek? Ma megnéztem a Perselus Piton és a Tekergők c. Kisfilmet, amiben Sirius azt állítja, hogy Perselus az unokaöccse, viszont én sehol nem találok erre utaló szöveget, bizonyítékot vagy valamit.

#Harry Potter #HP #rokonság #Perselus Piton #Sirius Black #Perselus Piton és a Tekergők
2018. okt. 9. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:
85%

Erről nem tudunk semmit: Piton családfájából csak őt magát és a szüleit ismerjük. Azonban mivel a Black család rendkívül széles (távoli rokonságban állnak Potterékkel, Weasley-ékkel, Malfoyékkal és Longbottomékkal is), nem zárnám ki, hogy valami távoli rokonság előfordulhat.


De az unokaöccse biztosan nem lehet, hisz ahhoz Piton Regulus (Sirius testvére) fia kellene hogy legyen.

2018. okt. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm :)
2018. okt. 9. 22:43
 3/4 anonim ***** válasza:
88%

"De az unokaöccse biztosan nem lehet, hisz ahhoz Piton Regulus (Sirius testvére) fia kellene hogy legyen."

unokaöccse gondolom, mint unokatestvére ;)


Egyébként a Prince családról nem tudunk semmit. Azt sem, hogy volt-e Eileennek (Snape édesanyjának) testvére, aki tovább vihette volna a tiszta vért.

De mivel ő aranyvérű volt és vannak rá utalások, hogy az aranyvérű családok mind rokonságban állnak egymással, így feltételezhető, hogy Piton és Black is rokonok voltak.

2018. okt. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Piton családjáról nem sokat tudunk, de elképzelhető, hogy távoli rokonságban állnak egymással.
2021. febr. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!