Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen film a Kémek a szomszéd...

Milyen film a Kémek a szomszédban? Miért ilyen negatívak az értékelései?

Figyelt kérdés
Meg szeretném nézni ezt a filmet, tök poénnak tűnik így első blikkre, de szokásomhoz híven előtte utánanéztem értékeléseknek, és nagyon rossz számok szerepelnek a film címe mellett, 5,9 IMDb-n pl., ami elég gyenge... Mitől ennyire alacsony értékelésű film ez? Aki látta már, neki hogy tetszett, milyen volt? Tényleg rossz, vagy amúgy szórakoztató? érdemes megnézni?

2019. szept. 26. 01:12
 1/2 anonim ***** válasza:
nagyon nem jöttbe de olyan szinten ,hogy csak pár jelenetre emlékszem. vértelen,teljességgel lapos produktum ami után úgy éreztem kidobtam 90 percet az életemből.nem is maradt meg sok minden... az utóbbi évek kémes vígjátékai közül a kém, a kém aki dobott engem,az uncle emberei,és a kingsman c.filmeket ajánlanám. még a Nicky Larson kölni vagy ölni c.francia marhaság is viccesebb volt szvsz.
2019. szept. 26. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem olyan rossz, mint mondják. Nyilván nem kell tőle az év vígjátékát várni, de voltak benne jó poénok. Meg hát azért a színészi gárda is dob rajta.


Egyébként én pont emiatt nem szoktam értékeléseket és imdb pontozást nézni. Rengeteg olyan film van ami az egekig van dicsérve meg pontozva, de én mégis végig untam az egészet. Illetve tetszettek olyan filmek, amiket pedig a legtöbben lepontoztak.


Szerintem, ha téged érdekel egy film, akkor nyugodtan nézd meg. Saját felelősségedre, aztán maximum ha nagyon nem tetszik kikapcsolod.

2019. szept. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!