Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Dermesztő hajsza című...

A Dermesztő hajsza című filmben miért akarta a ruhaboltos gengszter azonnal lelőni Liam Neesont?

Figyelt kérdés
Amikor bemegy az esküvői ruhákat áruló fazonhoz, akkor csak annyit mond hogy szmokingot akar venni, erre a csávó a pisztolyához nyúl az asztal alatt és rálő. Na most nekem úgy rémlik hogy akkor még senki se ismerte a rosszfiúk közül Neeson karakterét (már nem emlékszem mi volt a neve a filmben), azt se tudta senki hogy mi lett azzal a csávóval akit először kinyírt, ergo ez a fazon sem tudhatta ki ő. Akkor miért akarta lelőni azonnal? Így fogadja a vendégeket?

2019. szept. 26. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Esküvői ruhát venni a lánynak, úgy, hogy nincs ott a lány? Szerinted ez teljesen rendben van, miközben a szervezet már tud arról, hogy van egy ismeretlen mániákus, aki leszedi őket?
2019. szept. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Haver, pont hogy nem lánynak vette, magának akart szmokingot azt mondta.
2019. szept. 27. 12:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Hmm, akkor tévedtem. Rég volt már, valamikor márciusban láttam, azóta több projektet lezártam, újra kell néznem.
2019. szept. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Na igazad van! Tox-ot keres. Majd megkérdezi, hogy milyen alkalomra és ott habozik, félre néz, ott találja ki nagyon látszik. Persze ettől még nem kéne szocipatának lenni és rálőni a másikra :)


Kicsit túl van ez a rész dramatizálva.

2019. szept. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!