Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek is van olyan érzésetek,...

Nektek is van olyan érzésetek, hogy néha vissza akar csalogatni egy olyan sorozat világa, amit régen szerettetek?

Figyelt kérdés
A Lost-ról lenne szó, már vagy 7-8 alkalommal néztem végig magyarul majd angolul, és mai napig is sokszor ha meglátok egy színészt belőle más filmben, vagy eszembe jut egy-két dolog belőle, akkor megvan a kísértés hogy újranézzem

2019. szept. 28. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legtöbb sorozat-kedvelő ember így van 1-1 sorozattal, amit/amiket nagyon szeret. Filmeket is újranézünk, amiket szeretünk, csak mivel azok sokkal kevesebb időbe kerülnek, így az nem számít olyan nagy dolognak. De egy sorozat (talán) jobban be tudja lopni magát a szívünkbe, mivel sokkal jobban ki lehet fejteni a dolgokat 30-50-100 vagy akár még több rész alatt.
2019. szept. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez természetes. Hiszen a sorozatok/filmek nagyon hamar megkedvelhetővé teszik a karaktereket. Mintha már családtagok lennének.


Egyébként azt inkább nem mondom meg hányszor láttam a Lostot. :D

2019. szept. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az lenne jó, ha el lehetne felejteni a sorozatot és úgy nézni mint, amikor először láttam. Attól jobb érzés nincs, amikor először beránt és néznéd, néznéd tovább. Alig bírod kivárni a részeket. Mindent elolvasol róla közben. Megismerkedsz olyan emberekkel, akiknek ugyanúgy tetszik és kitárgyaljátok alaposan.
2019. okt. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#3


Igen. Én is gondolkoztam már ezen, hogy milyen jó lenne újraélni filmeket/sorozatokat, mintha először látnánk, de meglenne a hátránya is egyébként, mert amiért már évek óta rajongunk, azt elfelejteni nem lenne olyan jó. :) Időszakos amnézia kéne. 😁

2019. okt. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
harmadik műszakot háromszor láttam, most a Család csak egy vagyunkat nézem reggelente
2019. okt. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálam is van ilyen. Azoknál a sorozatoknál, amiket nagyon szerettem, vagy pont egy meghatározó időszakomban néztem. És ha eszembe jut, akkor vissza akarok csöppenni abba a világba, vagy éppen az akkori életembe, érzéseimbe. De ez szerintem természetes, hiszen ha valamit nagyon szeretünk, vagy éppen egy hosszú sorozatot sok időn keresztül nézünk, akkor fognak hozzá bizonyos érzések, élethelyzetek társulni.
2020. aug. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!