Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az élet cimu filmnek mi köze...

Az élet cimu filmnek mi köze van a venomhoz, mert ugy hallottam hogy van?

Figyelt kérdés

2019. okt. 1. 00:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmi
2019. okt. 1. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Földön kívüli intelligens életforma. Ennyi.
2019. okt. 1. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
életnek hivják a céget amivel venom a földre jött. és állitolag az életet azért csinálták igy meg hogy hajazzon rá. én ilyet olvastam.
2019. okt. 1. 08:15
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezt csak utólag próbálják ráhúzni a két filmre. Biztos hallottál róla, hogy a Disney mesékkel kapcsolatban is vannak mindenféle teóriák, mint hogy Tarzan a Jégvarázsos csajok öccse, stb.
2019. okt. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A venom egy DC képregényes karakter, míg az élet szörnye nem az. Így nem kerülhetnek egy univerzumba. Olyan ez, mintha a marvel univerzumot bele akarnád rakni a star warsba. Hiába csinálja ugyanaz a kiadó, egyszerűen összeférhetetlenség van a kettő között.
2019. okt. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lenne már dc karakter, Venom Pókember egyik főellensége tehát MARVEL karkter. (Legutobbi Sony Disney balhé után nem is értem hogy bírja bárki is azt irni hogy Venom Dc karakter (kínos sóhaj))

Lényeg az Élet filmnek semmi köze a a Venomhoz, Hiába válalt részt a Sony is a filmből maxiumum csak vicces utalásoakt tehettek a Venomra semmi más. Még az Élet rendezője is cáfolta a híreket..

2019. okt. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
2019. okt. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!