Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik a kedvenc terminátor...

Melyik a kedvenc terminátor részetek a második után?

Figyelt kérdés
Mert nekem a 4 C.B. nagy kedvencem és jól játszik zseni a pasi.mégis rohadt sokan szidják ezt a részt .

2019. okt. 3. 03:53
 1/7 anonim ***** válasza:

1. 2.

2. 1.

3. 4.

4. 3.

5. 5.

2019. okt. 3. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az első kettőt ugyanannyira szeretem, a többi meg ugyanannyira hidegen hagy. Látványos, szívesen megnézem többször is, de semmi extra.
2019. okt. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2,1,5,4,3
2019. okt. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1

2

5

3

4

2019. okt. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az első a legjobb.
2019. okt. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az első volt a legjobb ami szerintem lehetett volna hosszabb történt, utána a második és a sötét végzet amiben szerintem meg kellett volna maradni az első vonalon, hiányzott a jelenlegi kor hangulat, a horror, rettegés és nem igazán kápráztatott el egyik számítógépes trükkfelvétel sem úgy mint amikor az első részben valódi húst, makettet használtak.
2020. febr. 29. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy a 4. epizód mennyire fikázott.. Én imádom. Imádom benne az összes karaktert, ahogy ábrázolva van az a mocskos kihalt apokaliptikus világ, a zenék, elképesztő kamera jelenetek.. Szerintem a 4. egyértelműen a 3. legjobb mozi a sorban, mert baromira szórakoztató és egyedi. Egyébként a Genysis nyitánya is kegyetlen jó, az a John Connor monológ, zene.. Kárhogy utána egy agyatlan popcorn mozi lesz, két tehetségtelen színésszel. De megjegyzem, a maga módján egy teljesen szórakoztató film volt az is


Sorrendem, és értékelés.


1. Terminátor 1. - 100%

2. Terminátor 2. - 98%

3. Terminátor 4. - 85%

4. Terminátor 3. - 65%

5. Terminátor 6. - 60%

6. Terminátor 5. - 45%

2020. júl. 17. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!