Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki (k) a kedvenc MCU karaktere...

Ki (k) a kedvenc MCU karaktere (i) tek?

Figyelt kérdés
Rövid indoklást is írjatok ha lehet. :)

2019. okt. 1. 12:39
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Tony "iro nman" Stark és Steve "Amerika kapitány" Rogers. Tudom,unalmas,klisés választás,de e kettő nélkül szerintem nincs mcu.
2019. okt. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

Wong és Strange párosa,akik együtt olyanok mint egy időzített bomba egy múzeumban.

Fantasztikus duó!


Natashát az őszintesége és fanyar humora miatt kedvel(t)em,ami nem mindig érvényesült sajnos.


És ott van még Tony/Vasember aki magánemberként nem hatott meg túlontúl de mint feltaláló,tudós,hazafi és politikai tényező,teljesen azonosulni tudtam vele,mégha néhány döntésével nem is értetttem egyet.

2019. okt. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Nekem Hulk nagy kedvencem, hiába nem túl jó az egyéni filmje, de a Mark Ruffalo által játszott Hulkot bírom nagyon.


Hangyát is szeretem, de igazából szinte mindenkit.

Eléggé megkedveltem, nem tudnék egy igazi kedvencet mondani. Talán Hulk. De azért is nehéz, mert a többiek jobban ki lettek dolgozva.

2019. okt. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

Alapjáraton bírok kb. minden karaktert, mint nagyon jók, egyediek, többségük szerethető is.

Nekem a kedvenceim:

Thanos - a filmtörténelem legjobb, legegyedibb, legemberközelibb főgonosza, elképesztően komplex karakter, nagyon bántam hogy a Végjátékban leredukálták vissza "sima" főgonosznak, a Végtelen háborúban az eredeti motivációival, személyiségével hatalmas karakter volt. És Kőszegi Ákos hangja zseniális hozzá.

Marvel kapitány - tudom hogy őt mindenki utálja, de én nagyon bírom, persze nem vagyok teljesen objektív mert nagyon bejön a színésznő, de azon túl is tetszik hogy flegma, hideg, agresszív, igazi femme fatale. Nagyon bírom az ilyen csajokat, és hát igen, nagyon dögös. :D

Amerika kapitány - nagyon jól megalkották őt az MCU-ban, kihozták belőle a maximumot, és szerintem Chris Evans remek színész. Vele tud mindenki közül talán a leginkább azonosulni az ember. Tetszik a becsületessége, egyenessége, embersége.

Vasember - nem hinném hogy különösebb kommentárt igényel. Az MCU sava-borsa. Humora, karizmája, beszólásai páratlanok, emellett elképesztően komplex személyiség, egyik percben egy arrogáns nagyképű playboy, másik percben pedig (spoiler) életét adja az emberiségért. Őt nem lehet nem imádni.

Goose - annyira édes. :D

Nick Fury - Sam Jackson színészlegenda, Fury karaktere pedig az első perctől izgalmas volt számomra.

Natasha - Carol után a másik nő akiért elolvadok, emellett tetszik az út amit bejárt, hogy a femme fatale külső, a harcos latexbe bújt vadóc csaj és a szarkasztikus beszólások mögött micsoda érző lélek és felelősségteljes, odaadó ember rejlik.

Nebula - nem hittem volna hogy belőle ennyit ki lehet hozni, zseniális a története, az útja, és nagyon jó az alakítás Karen Gillantől. Amúgy gamorát is bírom, tetszik kettejük dinamikája.

Drax - ha a képernyőre kerül, garantált a röhögve fetrengés.

2019. okt. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Hulk, Hulk, Hulk!!!
2019. okt. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Bucky Barnes: a tél katonája.

Tetszik a karakter története. A múltban ölt mert elkapta a Hydra, találkozik Stevel és ehhez hasonlók....

Na meg sok fantörténetet olvastam (írtam is)

2019. okt. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
A hangya, mert tetszik a zsugorító technológiája a ruháján, amivel akár óriássá is válhat, illetve azért mert az ő karaktere mindig idióta, ahol csak megfordul. Hulk-ot is szeretem,főleg akkor ha dühbe gurul és zöld szörnyeteggé változik. ;)
2019. okt. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Illetve Tony Stark szarkasztikus, nagy arcú karaktere is.
2019. okt. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!