Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért egy fiatal csaj lett a...

Miért egy fiatal csaj lett a star wars legfőbb karaktere?

Figyelt kérdés

Olyan nevek után mint Anakin vagy Luke. De a sorban ott van még obi wan, windu, qui gon jinn is.

Ott volt Leia ő tökéletesen bele illett a képbe. Nem volt jedi de fő karakter volt de harcolni nem harcolt.


Ezek után picit fura h a legnagyobb jedi a végén egy fiatal csaj lesz.



2019. okt. 6. 09:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Nem értem hogy mi bajod van azzal ha egy fiatal csaj harcol egy filmben, bár én azóta nem nézem a Star Wars-t mióta a Disney csinálja.
2019. okt. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Azt h ebből is feminista filmet csináltak. Nem lenne baj ha mondjuk kylo lenne a legfőbb jó karakter és a társa lenne rey akik harcolnak az első rend ellen.

Amúgy annyira én sem néztem a 7-8at mert majdnem elaludtam rajta. Egyetlen jó star wars a Disney által a zsivány egyes

2019. okt. 6. 09:34
 3/14 anonim ***** válasza:
64%
Szóval nem is a történet vagy a karakterkidolgozás a baj a filmekkel hanem az hogy női főszereplőjük van? Azért ez elég szexistának hangzik nem?
2019. okt. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
A történetről inkább ne is beszéljünk... Meg sem közelíti a korábbi filmek szintjet
2019. okt. 6. 09:56
 5/14 anonim ***** válasza:
71%
Női főszereplő = feminizmus? Jó sötét gondolatmenet a másik végletből.
2019. okt. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%

1. Rey nem a legnagyobb Jedi. Nagyon nem

2. Kylo-ból még mindig lehet jó.

2019. okt. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%
Mert mi a gond pont azzal, hogy nő?
2019. okt. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%
Picit visszás mikor valaki feminizmust kiált, aztán kifejti hogy csak azért van baja a főszereplővel mert nőből talált lenni. Az emberek kb. fele nő, miért baj az ha két férfi főhős után most egy nő is van a Star Warsban?
2019. okt. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Rey egy nem túl kidolgozott karakter, de neked az a bajod vele, hogy egy fiatal lány?


Nem szeretem ezt a mostani trilógiát, de ha neked ez a bajod, te se vagy valami eszes.

2019. okt. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Nem az a baj h nő mert pl leiat kedveltem és tökéletesen beleillett akepbe. Nem harcos de egy fontos karakter egy uralkodó ha úgy tetszik.


Halihúd ám is ontja magából a feminista filmeket manapság pl terminátor sötét végzet ahol a trailert elnezve arnold és John háttérbe szorul.

A genesys esetében is ott volt a főszereplő női karakter de nem ment el feminista irányba.

2019. okt. 6. 19:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!