Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért egy fiatal csaj lett a...

Miért egy fiatal csaj lett a star wars legfőbb karaktere?

Figyelt kérdés

Olyan nevek után mint Anakin vagy Luke. De a sorban ott van még obi wan, windu, qui gon jinn is.

Ott volt Leia ő tökéletesen bele illett a képbe. Nem volt jedi de fő karakter volt de harcolni nem harcolt.


Ezek után picit fura h a legnagyobb jedi a végén egy fiatal csaj lesz.



2019. okt. 6. 09:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
77%
Tehát az a bajod, hogy a női főszereplő harcol. Képzeld a nők is tudnak harcolni, miért ne csinálhatnának arról filmet?
2019. okt. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
65%

Mekkora összeget merjek rakni rá hogy a kérdező utálta a Marvel kapitányt is? :D

Őszintén nem értem miért feminista dolog az hogy néha egy-egy filmben nők is kapnak főszerepet, hovatovább aktívan ki is veszik a részüket a csihipuhiból. Ez még csak nem is az elmúlt évek találmánya, gondolj csak a Tomb Raiderre pl. Miért ne szabadna nőknek is harcolni, szerepelni, győzni?

A Terminátorral meg az a legkisebb baj hogy nő szerepel benne, azokból 2, nagyon maximum 3 film után nem szabadott volna csinálni, az utóbbi 2-3 részben a főszereplők kiléte már huszadrangú probléma.

2019. okt. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
66%
Bejött a retro, vele együtt kézenfogva jár a Girl Power.
2019. okt. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Tislerics Máté ***** válasza:
Nincs benne semmi fura! És szerintem az új trilógiában Kylo Ren sokkal érdekesebb és fontosabb karakter. Rey nekem nagyon súlytalan annak ellenére, hogy ő a jók közül a főszereplő...
2019. okt. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!