Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Murdoch nyomozó rejtélyeiben,...

Murdoch nyomozó rejtélyeiben, kinek tetszik az új szinkronszínész, Kovács Lehel, Bartucz Attila helyett?

Figyelt kérdés
Részemről Bartucz sokkal jobb volt, 10 év után nehéz lesz megszokni az új szinkronhangot. Van olyan oldal ahol vissza lehet követelni Bartucz-t? Ráadásul a 10 évad utsó és a 11 évad első rész kapcsolódik. Szóval a felét egyik szinkronizálta a másik felét a másik.

2019. okt. 8. 06:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem. De ez van. Tuti nem hivják vissza. Biztos megvolt az oka a váltásnak.
2019. okt. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem Kovács Lehel sokkal jobban illik hozzá
2020. okt. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hogy illene sokkal jobban?
2020. okt. 27. 21:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem valahogy jobban tetszik
2020. okt. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Attól még, hogy neked jobban tetszik, nem jelenti azt, hogy jobb is. B.A. hangja sokkal jobban hasonlít Jonny Harris hangjához, ha hallgattad már angolul.
2020. okt. 28. 18:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze hogy hallotam és nem az kérdezted hogy melyik a jobb hanem azt jogy kinek tetszik
2020. okt. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!