Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha Netflixen az Alap csomagból...

Ha Netflixen az Alap csomagból magasabbra váltok, hogy változik a fizetés? (lent)

Figyelt kérdés
Ha az adott hónapos periódus közepén váltok, akkor a különbözetet levonja, és nézhetem HD-ben/ULTRA HD-ben, vagy a fordulóponton? Azért kérdezem, mert 6-án szoktam mindenre előfizetni, így ha újraütemezi a fordulónapot a Netflix váltáskor, inkább megvárom a novembert. Szeretem, hogy egy napon von le mindent (Netflix, Spotify stb), és nem kell azt nézegetni hónap közben, hogy éppen miért lett kevesebb a pénzem, eleve ezzel tudok kalkulálni, nem felejtem el és nem ér meglepetés. Csak ezért lenne fontos, hogy ne változzon a nap.

2019. okt. 10. 16:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem vált át előfizetés közben, szimplán a következő hónaptól lesz elérhető a nagyobb csomag.
2019. okt. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! Átállítottam, de mivel még próbaidőszakban vagyok, átállítótta azonnal. :)
2019. okt. 12. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!