Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Amerika Kapitány honnan...

Amerika Kapitány honnan szerezte a fizetését?

Figyelt kérdés

Ma néztem a Bosszúállókat, és sorra vettem hogy a karaktereknek honnan és miből lehet vagyona:

- Stark ugye milliárdos, tiszta sor miből,

- Banner tudós, nyilván a kutatásaiból volt némi pénze meg ő amúgy is úgy tűnik szerény életmódot folytat,

- Natasha meg Barton gondolom a SHIELD alkalmazásában álltak, plusz ugye a korábbi küldetéseik is nyilván jól fizettek,

- Thor meg ugye istenség és nem földi lakos szóval nem játszik.


Amerika Kapitányra viszont nem tudtam rájönni. 70 évig jégbe volt fagyva, azt se tudja hogyan működik a világ, a modern hadseregnek nem tagja szóval onnan nem kaphat fizetést, viszont elég jó cuccai voltak, motor, menő dzseki stb., még Furyval is kötött fogadást, biztos nem segélyen élt. De őt akkor ki fizette?



2018. dec. 12. 20:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Azt hittem, ez totál egyértelmű. XD

Természetesen a SHIELD segítette őt mindenben, az anyagiakban is.

2018. dec. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Logikus.Amerika kapitányt mikor kiolvasztották, a nagy alvásból,Fury volt az első aki megkereste őt.Akkor még Fury volt a Shield igazgatója szóval ő támogatta az anyagi helyzeteit.Mikor a Shield megbukott (amerika kapitány a tél katonája 2014 ben) ugye a végén megszünt a Shield.Innen adódóan már csak a bosszúállók támogatták őt,pontosítok Stark adta a fizetéseket és a menő cuccokat.( bosszúállók ultron kora 2015 ben) az elején mondja is Stark hogy nem ő a főnök,csak a pénzt adja,a menő cuccokat,meg a jó kisugárzást.(szórakoztat).Plusz ugye a bosszúállók központja is Stark munkája,ő építette.Szóval ott lakott,ott kajált satöbbi...
2018. dec. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!