Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tényleg ilyen humortalan lett...

Tényleg ilyen humortalan lett a family guy az utóbbi időben?

Figyelt kérdés
Én már nagyon rég nem nézem, de a haverjaim akik nézik mondják, hogy az utóbbi időben már semmi vicces nincs benne és a mostani részeken még csak el sem mosolyodnak, ti mit gondoltok erről? Mikor romlott el a family guy, vagy esetleg sosem volt jó?
2019. okt. 11. 18:32
 1/3 anonim válasza:
Én eleve nem szerettem a family guyt!
2019. okt. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

jó volt az, csak hát örökké semmit nem lehet húzni.

szerintem is ellaposodott, voltak olyan részek, amire azt mondtam, hogy ezt kár volt megnézni. pedig szeretem

2019. okt. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Attól függ, mennyi időt értesz az utóbbi időben alatt. Én 10+ éve böngészek különféle amerikai oldalakat és fórumokat, és a legtöbb helyen azt láttam, hogy kommentelők nagy része már akkor javában utálta a sorozatot, amikor MO-n még be sem mutatták. A legelterjedtebb vélemény, amibe bele szoktam futni, hogy az első pár évad volt igazán szellemes, mielőtt először beszüntették a sorozatot az akkor még alacsony nézettség miatt. A többi évadon már nem ugyanazok dolgoztak rajta, mint eredetileg, mert az írók egy része átkerült más műsorokhoz, például az Amerikai faterhoz és Seth MacFarlane hozzájárulása is lecsökkent az egyéb munkái miatt. Ezután a készítők próbáltak sok mindenben újítani, kísérletezgettek a szereplőkkel és sztorikkal, de sokszor a már bevált poénokat hasznosították újra meg újra. Néha betaláltak, néha mellélőttek, ami egy ilyen hosszú sorozatnál természetes.

Innentől fogva személytől függ, hogy ki meddig bírja továbbnézni. Lesz, aki ötödszörre is felnevet az egy kaptafa poénokon, mások megunják. Lesz, aki imádni fogja az egyre őrültebb sztorikat és elborult vicceket, mások meg erőltetettnek és izzadságszagúnak fogják őket gondolni. Én úgy a 9. vagy 10. évadig néztem, nekem ott fáradt ki végleg. Akkor már rég nem volt meg az első évadok frissessége és a saját humorérzékem is annyit változott, hogy az akkori részek számomra idegesítők és undorítók voltak, nem viccesek. Maga Seth MacFarlane amúgy azt nyilatkozta, hogy ő a 7. évadnál hagyta volna abba.

2019. okt. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!