Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Egyszerre két Voldemort,...

Egyszerre két Voldemort, lehetseges?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Sosem voltam nagy HP fan, csak a filmeket lattam, es most ujranezve a titkok kamrajat, felmerult bennem egy kerdes: ha jol ertelmeztem a dolgot, akkor ugye Tom Denem a naplobazart emlekkep celja az volt, hogy meherosodjon, es ezaltal testet oltson! De o elvileg (legalabbis ha jol ertem) teljesen fuggetlen az eredeti Voldemortol, (aki ha jol emlekszem ezidoben vmi alban erdokben testetlenul ropkod), szoval ha az emlekkep celja sikerrel jart volna, akkor ket lulon Voldemort letezett volna egy idoben?? Ugye a testet oltott fiatal enje, es az eredeti legyengult enje! Mint mondtam, nagy fan nem vagyok, es az is lehet,hogy vmi elkerulte a figyelmem, ezert a fanoktol kerdezem, hogy ez igy lett volna??

2019. okt. 13. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:
A könyvekben és a filmekben ezt a horcruxokkal magyarázzák. A fiatal Voldemort tulajdonképpen egy lehasított lélek darab, amit Voldemort a naplóban rejtett el, ezáltal horcrux lett belőle. A lélek darabok egymástól viszonylag függetlenül élnek, a naplóban élő pedig (a többi horcruxban levőhöz hasonlóan) testetlen volt. Csak Ginnyből táplálkozva erősödött meg, de ő is mondja, hogy ez csak ahhoz elég, hogy a napló lapjait egyhagyja, valószínűleg nem élhetett volna igazán. Szóval ha csak nem öli meg Harryt és még másokat is, akkor nagyon gyenge lett volna, ráadásul abból a kis lélek darabból nem lehetett volna "feltámasztani" sem, hiszen ahhoz az eredeti testére volt szükség.
2019. okt. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ahh ertem koszi, szoval akkor a horcrux, semmikeppsem lett volna teljeskoru ember ( bar ez idotajt az igazi Voldemort sem volt annak mondhato)!
2019. okt. 14. 14:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, valószínűleg. Az igazi Voldemort pedig tényleg nem volt jó állapotban, de biztos számít, hogy ő az "eredeti".
2019. okt. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!