Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Pókember hazatérés után...

Pókember hazatérés után melyik filmet nézem meg, hogy értsem miről szól az idegenben című film?

Figyelt kérdés
Végjátékot, végtelen háborút már láttam. Mert ugye a Pókember hazatérés filmben a legvégén történt csattanó jelenet. És mi történt a régi barátnőjével? Mary Jane Watsonnal

2019. okt. 14. 22:29
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Az MCU-ban nincs Mary Jane Watson. Helyette van Michelle Jones, akinek a beceneve MJ. A Hazetérésben meg Liz volt Peter barátnője, Vulture lánya, aki az anyjával elköltözött valahová a film végén.
2019. okt. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha már láttad a Végjátékot, Végtelenháborút és az Idegenként, akkor nem muszáj többet megnézned. Esetleg Marvel Kapitányt (a vége felé lesz benne egy utalás) és a Vasember filmeket (mert lesznek benne olyan szereplők, akiket a Vasember filmekből ismerünk).

Én mégis azt ajánlanám neked, hogy fent van a Marvel Filmek sorrendje a neten is nézd meg az összes filmet sorrendbe.

2019. okt. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bocsánat, elírtam!

Az 'Idegenként' helyett *Hazatérést

2019. okt. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Van egy oldal ahol leirja az osszes marvel filmet sorba ahogy neznu kell, de szerintem eleg a szuperhis filmeket megnezni ne ilyen daredevil meg ilyenek....

A végjátékot mindenképo mert az az után játszódik vagyis ...hu vagyis az idegenben elott meg a vegtelen haboru is azelott jatszodik szal szerintem hazateres

Vegtelen haboru

Vegjatek

Idegenben

De valahigy keress rá arra az oldalra ahol irjak

2020. máj. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!