Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Pókember Hazatérésről vélemény...

Pókember Hazatérésről vélemény? Bejön nektek Tom Holland Pókinak? Ez lenne a legjobb pókemberes film eddig? Hazatérés folytatásokban Venom (Méreg) karakterével fogunk találkozni?

Figyelt kérdés
Vagy esetleg Mészárszékkal ? Carnage

2017. júl. 1. 11:32
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Még meg se néztem, jövőhéten megyek moziba, de egyébként hogy válaszoljak a kérdésedre, nem, nem venom és nem vérontó lesz a főellenség, hanem skorpió, venomnak és vérontónak saját filmjük lesz a sonynál, aminek vagy lesz köze az mfu-hoz vagy nem. A sony szokásához híven keveri a szart.
2017. júl. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem Tom Holland eddig a legjobb választás, róla el lehet hinni, hogy tényleg gimnazista, az arca is olyan gyerekes. (Andrew Garfield 28, Tobey Maguire 27 évesen bújt bele a jelmezbe)

A filmről a külföldi kritikák eddig pozitívan nyilatkoztak, bár ami nekem az írásokból lejött, az kb. az, hogy semmi nagyívű nincs benne, jó a humora, vannak jó pillanatai, tehát egy átlagos Marvel film.

2017. júl. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz Venom főellenségnek. H ajól hallottam a MARVEL olyan ellenséget szeretne adni Pókinak, amik még nem voltak a filmjeiben. Bár nehéz is lesz, mert a SONY egy Pókember univerzumot akar csinálni Póki nélkül, amiben majdnem egy csomó Pókember ellensége található, amibe beletartozik VENOM is. Skorpió lesz szerintem a Póki 2. részében, aki látta már a hazatérést, és megvárta a stáblista utáni jelenetet, akkor az tudja miért gondolom így. Magába a filmről: Mikor vége lett a filmnek, úgy jöttem ki a moziból, hogy az eddigi Pókember film (CsodiPók, Pókember 3. ) mehet a levesbe. Végre képregény alapú, és nem Peter Parker élete a fő célpont, mint az eddigi Sony filmjeiben,, pl a Pókember 3. ban inkább Peter száll volt, a Hazatérésben, meg Inkább Pókember karaktere, volt inkább előtérbe tenni. Én azt mondom érdemes megmézni a filmet, és a Póki film elején jó be lett vezetve Póki a MARVEL filmes univerzumba. :)
2017. júl. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon szipi szuper az egész! Tom Holland pedig! Nincsenek szavak! :)
2017. aug. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
7%
Nekem valahogy nem nagyon tetszett az a Pókember karaktere Szerintem nagyon tré volt Én jobban szeretem a régebbi eket. Tom Holland viselkedésétől meg a falra mászok...
2017. nov. 12. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%
Én a Tobey féle Pókemberen nőttem fel (97-es vagyok). Nagyon imádtam őket! Az Andrew féle nagyon átlagos volt szerintem, amikor pedig meghallottam hogy még egy harmadik verziót is készítenek belőle egyszerűen ideges lettem, hogy minek kell ezt csinálni, meg ki ez a fiatal csávóka, nem is értettem. Aztán láttam őt a Polgárháborúba és már ott szimpi volt a dolog, elkezdtem vele foglalkozni...és persze végül júliusban be is ültem rá a moziba. Azóta szerelmes vagyok a filmbe és Tom-ba is :DD Viccen kívül nekem nagyon tetszett, örülök hogy végre méltó utódja lett Tobey-nak, annak meg főleg hogy bevonják a Bosszúállók filmekbe, amiket szintén imádok. Persze Tobey-t sose felejti el senki :)
2018. jan. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nem valószínű, de én Morlun-t szívesen megnézném, az egész szállal együtt!
2018. jan. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Oh hat én imadtam

Az egyik 2 legvicesebb mior Ned megkérdezi hogy

-te petét is raksz?

Meg mikor happy beszélni akar vele és kijön egy gyerek a mosdóbol


Nagyon jó Tom Holland szerintem

2020. júl. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
76%

Én is nemrég ismertem csak Tom Hollandot és először Tobeyt lattam,mégis tomot szeretem jobban

valamelyik nap időt szanok ra mert muszáj ujra megnézem ezt a filmet

Most a kedvencem lett

Imádom!

2020. júl. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!