Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi ennek a filmnek a címe?

QueenoftheWorld22 kérdése:

Mi ennek a filmnek a címe?

Figyelt kérdés
Az a lényeg, hogy van egy film, aminek konkrétan csak a cselekményére emlékszem, arra is csak nagy vonalakban, mert nagyon rég láttam. Egy 1995-2005 közötti filmről van szó amiben épül egy időgép és annak a tesztelésén részt vevő nő fia egyszer belemászik és visszamegy talán a keresztes hadjáratok idejéig (nem biztos,nem akarok hülyeséget mondani,de azt tudom, hogy egy csapat vándorló vallásos emberrel találkozik akik menekülnek) és egy csomó mindenben segít nekik, odaadja a zenelejátszóját azért, hogy cserébe kenyeret süssön az embereknek, ezzel belekerülve a történelem könyvekbe, megváltoztatva a történelmet. Az édesanyja is csak a könyvekből tudja végigkövetni, hogy éppen mit csinált, aztán valahogy tudom hogy visszahozzák a filmbeli jelenbe, de ennyi az össz emlékem és szükségem lenne a címére. Ha valaki esetleg tudja, nagyon szépen megkérem, hogy írja le. 😊

2019. okt. 15. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Esetleg a Jöttünk, láttunk, visszamennénk?:D

Bár régen láttam, de nagyjából a leírásod alapján stimmel, csak annyi, hogy ez ‘93-as film:)

2019. okt. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Keresztes hadjárat farmerban (2006)

[link]

2019. okt. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, az az, amit a #2-es írt! Én eddig egyszer láttam életemben, nagyon jó film!

Jöttünk láttunk visszamennénk - ennek a középkoron és az időutazáson kívül semmi köze a leírtakhoz!

2019. okt. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm ^^
2019. okt. 19. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!