Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik lehet ez a régi zombis...

Melyik lehet ez a régi zombis film?

Figyelt kérdés

Nagyon régen láttam, nem emlékszem a címére.

Olasz zombifilm, 80-90-es évek táján készülhetett.


A sztori valahogy úgy volt hogy egy krematoriumban elhamvasztottak egy hullát, és a kéményen kiszálló hamu miatt lettek az emberek zombik a közeli városban.


Volt benne egy olyan jelenet is amikor egy zombit elkaptak a szereplők (ebben nem vagyok biztos hogy hogy került oda a zombi), és kérdezték hogy miért pont agyat esznek a zombik. És a zombi azt mondta azért mert fáj az élet.


Erre a két jelenetre emlékszem, de ennyi idő után szívesen megnézném.

Rengeteg olasz zombifilm leírását olvastam át de nem találtam meg. Hátha valaki tudja mi lehet ez, esetleg lehet nem is olasz, vagy nem is abban az időszakban készült.



2019. okt. 20. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezen a listán talán rajta lesz:

[link]

2019. okt. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem nem olasz , hanem Az élőhalottak visszatérnek (Return of the Living Dead, 1985)című amerikai film .
2019. okt. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen - igen, ez lesz az, az Élőhalottak visszatérnek!

Köszönöm a válaszokat!

2019. okt. 20. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!