Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a kedvenc filmetek, és miért?

Rella Horváth kérdése:

Mi a kedvenc filmetek, és miért?

Figyelt kérdés
pl.: Harry Potter és az azkabani fogoly, Gyűrűk ura

2019. okt. 22. 19:15
 1/7 anonim válasza:
Tökéletes esküvő, mert nagyon jól meg van csinálva a színészek nagyon jó a történet teljesen érthető a filmzene meg nagyon stílusos
2019. okt. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2019. okt. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
most inkább sorozatot említenék,olyat amiben figyelemreméltó alakítások vannak,szimpatikus karakterekkel,mai történettel. a címe Alaska nyomában. a sorozat John Green regénye nyomán készült,aki előtte olyan könyveket-amelyekből film készült- írt,mint a Csillagainkban a hiba,vagy a Papírvárosok(mondjuk utóbbi annyira nem jött be. egy kedvenc filmet nem tudnék írni,de talán 5-öt,na de az is nehéz lenne. s ha már említetted Harry Pottert és a Gyűrűk urát,én utóbbit bírom de nagyon.
2019. okt. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Gyártási évtől és műfajtól függetlenül rengeteg filmet szeretek, aminek jó a sztorija (érdekes, izgalmas és/vagy megható), és a látványvilága sem unalmas. Lehetetlen lenne mindet felsorolni, de csak hogy jónéhányat említsek:

Vissza a jövőbe-trilógia

Taxi 1-5

Apád-anyád idejöjjön! (1998)

Frequency (2000)

Robotzsaru (2014)

Hajsza a győzelemért

Kutyabajnok (2002)

Eredet (2010)

Felkoppintva

Godsend - A teremtés klinikája

True Lies - Két tűz között

Padlógáz (Autobahnraser)

Ház a tónál

Levélbe zárt szerelem

Holiday

2019. okt. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hannibal Lecter's Diary II. Mert kevesen ismerik és mert abból derül ki minden a múltjáról, plusz olyan esetek, amelyek a valóságban is megtörténtek egy mexikói pszichopata orvossal.
2019. okt. 23. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én mondjuk csak azért említettem a Harry Pottert, mert az a kedvenc filmem! Én soozatok közül pl. a Dallas-t birom, de azt nagyon!
2019. okt. 25. 12:43
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi meg azt bírjuk, ha a kérdező nyom egy likeot, ha már vesszük a fáradtságot válaszolni egy ismeretlen kérdésére... Minimum kék...


Sok kedvenc van. Legkedvencebb a Pál utcai fiúk eredeti változata.

2019. okt. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!