Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik a kedvenc "szörny"...

Melyik a kedvenc "szörny" filmetek? Pl: Godzilla, King Kong, Jurassic, Rampage, stb.

Figyelt kérdés
2019. jún. 8. 08:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Jurassic
2019. jún. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Cloverfield
2019. jún. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Jurassic park, Jurassic world, Colverfield, 10 Cloverfiel lane, King Kong (2005)
2019. jún. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

*d

Ja és a Tremorst is nagyon szeretem.

2019. jún. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Jurassic Park
2019. jún. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem szörny, de egy természeti lényről szól, amit szörnyként kezelnek és nagyon szeretem:

A medve 1988

Süsü a sárkány - mai napig megdobogtatja a szívemet

Alien

Jurassic park is tetszett, főleg a technikai dolgai miatt.


A többi nekem túl akciódús kevesebb dráma.

2019. jún. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem a szent triumvirátus az eredeti King Kong (1933), az eredeti Godzilla ('54) és az eredeti Jurassic Park ('93). Mindhárom korszakalkotó film, amik átalakították a filmgyártást és egyik folytatás, újrafeldolgozás vagy utánzat sem ért fel hozzájuk. Bár volt pár, amely megközelítette őket.

Legszívesebben a Jurassic Park-ot nézem közülük, azon bármikor el lehet szórakozni, mert nemcsak a látvány, a zene és a hangulat kiváló, hanem a szereplők is. A King Kong klasszikus, de kissé kezdetleges és a sok sikoltozás az ember agyára megy. A Godzilla pedig nagyon komor és lehangoló, egyáltalán nem egy laza szórakoztató film.


A mai szörnyfilmek közül, amiket én is láttam, csak a Shin Godzilla és a Kong: Koponya-sziget tetszett valamennyire. Az előbbi egy nehezen emészthető, összetett politikai szatíra, de ha időt szán rá az ember, akkor megérti a zsenialitását. A másik pedig egy elég bugyuta és semmitmondó látványfilm, de legalább nézhető és van benne pár kiváló akciójelenet.

2019. jún. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Pacific Rim
2019. jún. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Liki István ***** válasza:
100%

Gyerekkoromban(nem most volt) ez a film tetszett a legjobban: [link]

Nálunk sajnos csak feliratos vhs-en volt jelen, de számtalanszor megnéztem. Gyakorlatilag az 1976-os King Kong kínai utánzata, de nekem ez jobban tetszett.

2019. jún. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szörnyecskék?
2019. jún. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!