Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért romlott le a magyar...

Miért romlott le a magyar szinkron?

Figyelt kérdés
Régen jobb volt!
2019. okt. 25. 10:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Régen megfizették.
2019. okt. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
gondolom penzhiany. remelhetoleg ez eleg motivacio lesz legalabb par embernek hogy megtanuljanak angolul
2019. okt. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
29%
Akkor mondj valami konkrétumot légyszíves lehet nagyon jó szinkront is csinálni ami még az eredetit is felülmúlja ( simpson család, family guy, így jártam anyátokkal) és persze van olyan is ami szörnyűre sikeredett de általánosítani szerintem nem lenne helyes.
2019. okt. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ne köss már belém, emberke!
2019. okt. 25. 13:11
 5/10 A kérdező kommentje:
Zalàn futása lesz, úgy érzem!
2019. okt. 25. 13:12
 6/10 anonim ***** válasza:
Az, hogy konkrét filmet kér, aminek szerinted gyenge a szinkronja, az mitől "beléd kötés"?? Valójában nem is tudsz rossz szinkront mondani ezért ugrasz neki valakinek és tereled a szót? Miből állna elárulnod, melyik az a film és mi nem nyerte el a tetszésedet a szinkronba? Én pont, hogy azt látom, hogy erősödnek a szinkronok. (Bár az is lehet, hogy én meg pont az ellentéted vagyok és csak a jó szinkronokba futok bele.) Attól, mert neked épp nem szimpatikus valakinek a szinkronhangja, attól még maga a szinkron minősége fordításban, színészetben nem lesz gyenge. Egyébként meg elég unalmas már ez a "Régen minden jobb volt..." szöveg.
2019. okt. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Oof de ki lettem offolva. Megjött a mikulás vagy alapból is ilyen érzékeny vagy? Teljesen normálisan, normális hangnemben kértem tőled példát amivel az állításodat indokolod.
2019. okt. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ne veszekedjetek, mert szétültetem a termet!
2019. okt. 25. 14:21
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert tömeggyártás folyik. Túl rövid határidővel dolgoznak. Nincs idő, hogy sokszor felvegyék, akkor se, ha érzik, hogy nem lett tökéletes. Muszáj haladni, mint egy gyárban.
2019. okt. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert règen komoly színèszek csinálták alaposan felkèszülve a szerepre.Manapság bemegy a szinkronszínèsz (ami egy külön szakma) a studióba,azt felmondja.Amúgy meg az eredeti nyelven nèzett film adja a teljes èlmènyt.
2019. okt. 26. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!