Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van h2o-egy vízcsepp elég 4....

Van h2o-egy vízcsepp elég 4. évad? Ha van, le lehet tölteni vhol?

Figyelt kérdés
2008. nov. 17. 12:33
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
Van.Csak magyar országon szerintem még nem játszották.amugy a 3.évadban van Luisz.
2011. aug. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 vanicsii válasza:
Van a youtubon megtalálod:))
2011. nov. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Igen, van.

Eddig volt már három, most készül a negyedik. 4.

Szerintem nem lehet letölteni, vagyis nem tudok róla.

Lehetne könyvben is. Az milyen lenne...

2012. márc. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:
Én úgy olvastam wikipédián, hogy majd ez év októberében láthatjuk az új részeket a tv-ben! (:
2012. jún. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 Adrienn12 válasza:
lesz 4-évad! és bella ki fog szállni, jön helyette vissza emma. Will is kiszáll,és jönnek új szereplők elvileg...
2013. máj. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 Koczur Adrián ***** válasza:
NEM LESZ NEGYEDIK ÉVAD, MERT MÁR 3. VOLT AZ UTOLSÓ!!! hELYETTE A MAKO MERMAIDS VAN TUDATLANOK, A YOUTUBE-ON CSAK KAMU AZ EGÉSZ MEGVÁGÁTK TÖBB EPIZÓD JELENTEIT ÉS UGY BERAKTÁK. GONDOLGOZZATOK, TUDOM HOGY NEHÉZ...
2014. júl. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Lesz negyedik évad úgy láttam, az van kíírva.

Bela elmegy a 21. résznél vissza Írországba. Lewis tényleg nem lesz benne sem Will.

Azt nem tudom ogy hol van maga a film, de instagrammon láttam a negyedik évadból részt. És tényleg. Emma visszejön és nagyon mérges lesz Bellára, mert elvette a legjobb barátnőit. :( Bella ezért nagyon elszomorodik. Emma más sellőtársakat akar keresni, mert úgy érzi elárulták. :( A folytatást nem tudom csak egy perces volt a videó. :) De majd megnézem. :) Ennyi.

2016. szept. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!