Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki használ közületek Netflix-et?

Ki használ közületek Netflix-et?

Figyelt kérdés

Szinkronos vagy feliratos filmek vannak?

Mennyibe kerül az előfizetés?

Általánosságban mi a véleményetek róla?

Most 30 napig ingyen ki lehet próbálni de kíváncsi vagyok a ti tapasztalatotokra.



2019. okt. 30. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Van egyre több szinkronos és feliratos tartalom is. Ha magyar nyelvűre állítod a felületet, akkor csak azokat a sorozatokat/filmeket adja ki, amihez van magyar felirat és/vagy szinkron.


3 féle csomag van:

Basic: 2490 Ft/hó. Egyszerre 1 eszközön lehet nézni és 480p felbontás van.

Standard: 3190 Ft/hó. Egyszerre 2 eszköz és HD felbontás.

Premium: 3990 Ft/hó. Egyszerre 4 eszköz és 4K felbontás.


Ha csak szinkronos filmek érdekelnek, akkor nem feltétlen ajánlom, mert annyi szinkronos tartalom még nincs, hogy megérje csak azért előfizetni. Egyébként szerintem jó dolog, főleg akkor, ha nem konkrét sorozatot akarsz nézni, hanem csak nézelődsz a fent lévő tartalmak közül. Nekem soha nem volt még olyan, hogy ne találtam volna valamit ami érdekel, konkrétan kifogyhatatlan tartalommal rendelkezik.

2019. okt. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
az első tökéletesen leírt mindent,egy alap angol tudással vígan ellavírozol a rengeteg film és sorozat között. egyre több a magyar nyelvű,vagy magyar felirattal rendelkező műsorok száma,de azt mondom hogy egy alap angol tudás ha van dőzsölhetsz a temérdek cucc között.
2019. okt. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Derwer válasza:
100%

Ha pedig magyar streamet szeretnél, akkor az HBOGOt ajánlom.

Ott is van 30nap próba és 1890Ft utána.

2019. okt. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy en angolul a párom meg németül beszél és a közös nyelv a magyar. A feliratos filmeket pedig ő nem szereti mert azt mondja vagy azt nézi mi történik vagy azt hogy mit mondanak:) ez egy pörgős filmnél érthető.:D

Azóta sikerült megtalálni a filmek listáját lehet kipróbáljuk mind a két lehetőséget.

Köszönöm a válaszokat

2019. okt. 30. 22:32
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
HBO GO-n már nincs 30 napos próbaidőszak. Lecsökkentették 7 napra.
2019. okt. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a netflixen szinte mindenhez van német szinkron (én úgy nézem) és be tudtok hozzá állítani angol vagy ha van akkor magyar feliratot, így mind a ketten jól jártok :)
2019. nov. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!