Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Régi kínai kungfus film címe?

Régi kínai kungfus film címe?

Figyelt kérdés
Kicsi voltam, mikor utoljára láttam legalább 30 éves film. Pár jelenetre emlékszem csak, tudom nem sok, de talán valakinek beugrik melyik lehet ez a film. Kínában valahol a hegyekben egy kis falucskában játszódik. Van egy fekete ruhás "fő gonosz", aki az egyik helyi férfi karját levágja. Majd mutatják, ahogy egy föld úton kúszik hazafelé fél karral. Talán a nővére vagy az egyik barátja talál rá. A film végén van egy nagy összecsapás jelenet, ahol egy tipikus kínai fogadóban (középen nagy tér körben folyosó) rengetegen küzdenek egymással. Van itt még két narancssárga ruhás gonosz is , akik feltudják magukat fújni hatalmasra. Hülyén hangzik, de ez volt a képességük. :)
2019. okt. 31. 13:41
 1/1 A kérdező kommentje:
És eszembe jutott még valami, a filmben a helyi lakosság többnyire kék kínai ruhában volt.
2019. okt. 31. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!