Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Mandalorian mikortól lesz...

A Mandalorian mikortól lesz elérhető magyar szinkronnal?

Figyelt kérdés

2019. okt. 31. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
A Disney+ szolgáltatás 2021-ben fog Magyarországra érkezni, így ha addig egyetlen magyar TV-csatorna sem veszi meg a jogokat, hogy leszinkronizálja, legkésőbb 2021 után.
2019. okt. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valóban a Disney új streaming szolgáltatásán (Disney+) lesz majd látható, amely legkorábban jövő novemberben indul Magyaországon. Az említett sorozaton kívül már bejelentettek egy sor új Marvel sorozatot is. Előfizetési díjakról még nem lehet konkrétumot olvasni.
2019. nov. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Akkor meg kell tanulni angolul. :D Én örülök, ha egyáltalán angol felirat van hozzá, valamennyit lehallasz és kiegészíted a látottal. A gyerekeknek meg tolmácsolsz. Egyébként eddig az 5.részig nem sokat beszéltek benne.
2019. dec. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Star anonymus válasza:

Most olvastam utánna!

2020 októbertől lesz elérhető kelet-Európában!

2020. márc. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Unari ***** válasza:
Nos ha sorozat különböző torrent oldalakról lrtölthető és van hozzá magyar felirat is.Én is úgy néztem meg
2021. jan. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!