Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az új Joker filmből mi a...

Az új Joker filmből mi a kedvenc idézetetek, ami igazán elgondolkodtatott vagy csak megfogott?

Figyelt kérdés

2019. okt. 31. 20:29
 1/10 anonim ***** válasza:
6%
Semmi nem fogott meg, mert olyan komolytalan mint a Nolan Batman trilógia.
2019. nov. 1. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszolónak elég negatív gondolatai lehetnek.. :D


A kérdésre válaszolva, több is megfogott. Kezdve azzal amit már a film előzeteséből is ismertünk. "Régen azt hittem, hogy az életem tragédia. De már rájöttem, hogy valójában komédia."


Ami nálam nagyot ütött, az a Murray show jelenete volt. "Mit kapsz, ha bedobsz egy mentális beteget egy olyan társadalomba, ami magára hagyja és úgy kezeli őt, mint a szemetet? Azt kapod, amit megérdemelsz!" (nem tudom pontosan visszaidézni) Bumm. Ez a film zseniális. Csak hát törvényszerű, hogy fikázni kell, inkább dugjuk homokba a fejünket, mintsem elfogadni a csúf igazságot arról a társadalomnak nevezett förmedvényről, amiben élünk, és amit a film tökéletesen reprezentál. :) Persze, hogy a fellengző gazdagéknak ez nem tetszik.

2019. nov. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az utolsó választ ^^ ilyeneket még szívesen olvasnék. Kevés emberrel beszéltem akinek nem tetszett de az is értelmesebben fogalmazta meg mint az első válaszoló.

Bár. Ez is egy vélemény 💁

2019. nov. 2. 22:29
 4/10 anonim ***** válasza:
18%

Első vagyok, akkor folytatom ...

Vagy olyan komolytalan mint a John Wick filmek, ahol fel van jogosítva arra egy pszichopata hogy kinyirjon mindenkit mert megoltek a kutyáját. Ennek semmi értelme. Joker is ezt propagalja: "ha valakivel csunyan bannak az emberek az gyilkoljon nyugodtan, mert ő az áldozat."


Tényleg Nagyszerű társadalomepitő kritikát közöl ez a 5000+n. ilyen film. Nagyon mély...

2019. nov. 3. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
23%
Mellesleg ha igazi és egyedi karakterdrámat akartok látni a Breaking Badnél jobbat nem tudok ajánlani.
2019. nov. 3. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%

"Joker is ezt propagalja: "ha valakivel csunyan bannak az emberek az gyilkoljon nyugodtan, mert ő az áldozat."


Ezt te nagyon félreértetted. Akkor ezt most megfogalmazom máshogy: ha valakivel csúnyán bánnak az emberek (és ezt nem úgy érteni, hogy juj beszólt valaki, hanem tényleg a megaláztatás és fizikai bántalmazás szintjén), akkor az őt kirekesztő társadalom ne csodálkozzon azon, hogy az ember bekattan (pláne, ha még mentális beteg is és még ezért is kapja az ívet) és gyilkolni kezd.

2019. nov. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%
I only have negative thoughts
2020. jan. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ezek a kedvencek:


"Mit kapsz,ha keresztezel egy magányos elmebeteget egy társadalommal,ami semmibe veszi,és hulladékként kezeli?Megmondom mit kapsz!Azt kapod,amit megérdemelsz."


"Az a legrosszabb az elmebetegségben,hogy az emberek elvárják,hogy úgy viselkedj,mintha nem lennél az."


"Csak én érzem úgy,vagy tényleg megőrült a világ?"

2020. febr. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Remélem KULTFILM lesz belőle!


Tegnap néztem meg harmadszorra, jó szinészi munka, és remek karakter összeválogatás, a vége a legjobb amikor elmondja, hogy azért hívta csak meg a műsorába, hogy kigúnyolja ezért azt kapja amit megérdemel!


Ami nem tetszett benne, az az, hogy a nevelőanyját a kórházban megfolytotta egy párnával. Azt a karaktert máshogy kellett volna a történetből kivonn, hiába volt önző az öregasszony, azért annyit megérdemelt volna, hogy csak simán halljon meg miközben JOKER fogja a kezét, ez így gáz kicsit, hogy megölte.


Ami számomra nem volt érthető az az, hogy a gyermekkorára hogy nem emlékezett?

Miközben a gyerekekre nem haragudott, sem azokra akik megverték, sem a liftben a kislányra. Ezen a szálon is lehetett volna még dolgozni.

2021. febr. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Is it just me, or is getting crazier out there?
2021. ápr. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!