Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mely filmekre mondanátok azt,...

Mely filmekre mondanátok azt, mit szerintetek "mindenkinek" érdemes lenne megnéznie?

Figyelt kérdés

Tehát olyan filmekre gondolok, amik hatással voltak rátok, különösképp tetszett nektek valamilyen oknál fogva.

Kategoriától függetlenül, akár több is szóba jöhet, nincs korlát :)



2019. nov. 2. 00:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ryan közlegény megmentése

A Faun labirintusa

A sziget (2005)

Ál/Arc

Nincs alku

Wonder Woman

2019. nov. 2. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Csillagok kozott /interstellar/ - ez határozottan hatással volt ram

Érkezés

Esetleg Csernobil sorozat

2019. nov. 2. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
65%
Felhő atlasz, A fiúk nem sírnak vagy Túl a barátságon, Pszichoanyu, Egy nap
2019. nov. 2. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
100%
2019. nov. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen kérdés is ezer volt már.
2019. nov. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Úgy gondolom mindig is lesznek ilyesmi kérdések, mivel kis idő elteltével már nem aktuális. Minden hónapban jelennek meg újak és kimondottan jók. Az imdb, rotten tomatoes listái elmennek egynek, de sokszor van, hogy alul van értékelve néhány film valami oknál fogva. Vagy ha nem is kiemelkedő alkotás még bőven tetszhet. Szerintem ha már erőt vesz valaki, hogy hasztalan választ írjon, akkor 1-2 linkel vagy példával már nem is lenne sem hasztalan és sokkal nagyobb erőfeszítés sem...

Köszönöm a hasznos válaszokat! :)

Akad közte néhany olyan, amit nem láttam, még jöhetnek! :D

2019. nov. 2. 13:05
 7/14 Liki István ***** válasza:
43%

[link]


Hogy ez is alul van értékelve, az biztos. Sajnos csak ilyen formában volt anno elérhető nálunk. Erotika kb. annyi van benne, mint egy mai Disney sorozatepizódban.

2019. nov. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
kb. 400 film van jelenleg a listámon, szóval nehéz lenne választani. Ezek egy része a mindenkori kedvencek, a köztudottan "nagy filmek" és a még megtekintésre várók. Természetesen a saját kedvencek nem feltétlenül tükrözik a közízlést, ahogy a "nagy filmek" sem kell, hogy nekem tetszenek, mégis felteszem őket a listára, hátha egyszer mégis megkedvelem. Amúgy a listát hónapokig gyűjtögettem, alapot "minden idők legjobb filmjei" típusú keresések adták (ilyen gyakorlatilag minden filmes portálon van, mint pl. Filmkatalógus, Mafab, IMDb, Port.hu meg még egy csomó kevésbé ismert).
2019. nov. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Íme, egy példa a sok száz közül, épp most futottam bele:

" A bárányok hallgatnak című filmet még annak is látnia kell egyszer az életében, aki egyáltalán nem mer horrorfilmeket nézni, és még a thrillerektől is kiveri a hideg veríték. Mert ez a film nem csak rémisztő, de minden ízében tökéletes, és persze popkulturális szempontból is megkerülhetetlen. "

[link]

2019. nov. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
2019. nov. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!