Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Bosszúállók Végjáték! Ti kit...

Bosszúállók Végjáték! Ti kit hoznátok vissza?

Figyelt kérdés

SPOILER

Akik meghaltak, közülük kit támasztanátok fel, ha lehetne egyet?

Vasember

Natasha

Gamora

Thanos



2019. nov. 2. 01:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Oszinten Thanoson kivul mindegyiket☹️☹️ Imadtam Natashat is Vasembert is es meg Gamorat is sajnaltam DE Jarvis-t kihagytad a piros emberke akinek ko volt a homlokán... ot is sajnalom
2019. nov. 2. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Natashát. Nagyon befejezetlennek éreztem a karakterét, szerintem sokkal többet ki lehetett volna belőle még hozni (ellenben Clittel, akinek meg kellett volna halnia mert szerintem annak lett volna értelme)
2019. nov. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Natashát, Hulk valószínűleg visszahozta, amikor mindenki mást is. Mondta is, hogy megpróbálta. Szóval sanszos, hogy most ott van Vörös Koponyával, azon a bolygón.


Gamora, valamilyen formában vissza fog térni a Gardians 3-ra. Vagy ez a múltbeli maradt itt valahogy a jelenben, vagy sikerül visszahozni valamilyen erővel azt, akit Thanos ledobott.

2019. nov. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Natasha nem jön vissza, mondta is Hulk hogy NEM tudta visszahozni. Lélek egy lélekért, nem lehet visszafordítani.
2019. nov. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
82%

Víziót mindenképpen, bár ő ugye még a Végtelen háborúban halt meg. De olyan sok lehetőség állt még előtte!

Natashát, mert Scarlett Johansson játssza, aki a világ legjobb nője. Mindig öröm a képernyőn látni.

Thanost is, remek karakter, és igazi fenyegetést jelentő főgonosz.


Vasembert nem hoznám vissza, leszolgálta az idejét, elmondta a történetét. Nem kell túlnyújtani mindent.

Gamora helyett van alternatív Gamora, nincs szükség kettőre. Amúgy se a legérdekesebb karakter, nincs rá szükség hogy visszatérjen.

2019. nov. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
69%
Tonyt. Nagyon reméltem, hogy legfeljebb visszavonul, de nem hal meg ebben a részben. Neki járt volna a happy end, nem Steve-nek.
2019. nov. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Natashát. Arra még van egy tűhegynyi esély, hogy vissza lehet hozni, de ez biztos nem fog megtörténni a filmekben. (max. az én fejemben.) Olyan sokat még nem tudunk a karakteréről, bár erre itt lesz a 2020-as filmje, de ennek ellenére én úgy érzem, hogy nem neki kellett volna meghalnia.

Vasember viszont mégjobban hiányzik, de az már túl...Túl fura lenne ha visszahoznák őt. Eleve neki kellett volna a happy end, nem pedig Amerika Kapitánynak.

Gamora még életben van, csak azt a jelenetet kivágták a filmből.

Mondjuk Thanost is szívesen viszintlátnám még, mert akkor emlékeztetne minket Vasemberre és Thor végre rendesen bosszútállhatna.

2019. nov. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
70%
Thanost. Ő volt a legerősebb.
2019. nov. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
60%
Natasha val annyira nem fénylett a "kapcsolatunk",nem utáltam de valahogy nem,thanost végképp nem,gamorat nagyon megszerettwm,de pokemberen kivül vasember a kedvenc marvel hősöm ugyhogy egyértelmú hog tonyt hoznám vissza
2020. máj. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

De de vasember volt az aki a bosszuallok vezére volt,lett egy lánya,egy pártfogottja aki kissé lokott de én imádom(pokember) és egész végig azért imádkoztam csak ők kettwn meg ne haljanak aztán mikor megjelent fekete párduc akkor megnyugottam és nekem is tűz lett a szememben,és reméltem higy itt nem hal már meg de akkor én komolyan azt histtem elsirom magam,meghalt a kedvenc marvel szuperhosom😭😭😭😭😭😭aki jofej volt és rendes bár makcs egy kicsit hulye de de...amerika kapitánynak szerintem nincs akkora rajongo tábora,komoly is, meg olyan á dehogy járt neki a happy and

Viziót én is visszahoznám,meg thanos is nagyon jó ellenség volt no és gamora öt is szerettem de vasembert hoznám vissza bár lenne még egy bosszuállok:újrakezdés

miben visszahoznák valahogy tonyt bárcdak bárcsak bárcsak lenne😭😭😭😭

2020. máj. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!