Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Körülbelül hány darab MARVEL...

Körülbelül hány darab MARVEL filmet kell látni ahhoz, hogy a Bosszúállók - Végjáték című filmet legalább nagyjából értsem, átlássam, amikor először megnézem?

Figyelt kérdés

2019. nov. 5. 15:24
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Az összeset.
2019. nov. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
67%

Nekem anno azt mondták élvezhető a nélkül is. Nem hittem nekik. :D

Most ősziszunetben végignéztem sorrendben őket, és elképzelhetetlennek tartom ezek nélkül meg érts bizonyos dolgokat. Az összes fontos, ha érteni szeretnéd. De egyébként anélkül is szórakoztató, ahogy eddig a többiektől hallottam.

2019. nov. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
#2 Lehet szórakoztató a látvány, de a történet aligha. Pedig az véleményem szerint sokkal lényegesebb.
2019. nov. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A korábbi Avengers filmeket és talán a Guardians of the Galaxy-t. Jobban úgyis csak azokra a karakterekre koncentrál, akik ebben is főszereplők, a többi meg jóformán csak cameo.
2019. nov. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
46%

Én csak a galaxis őrzőit láttam előtte, de számomra így is tökéletesen világos volt a történet, amit a következő sorokban elspoilerezek. Volt a főellenség csávó, akivel nem bírt el senki a Szuperhősök közt előző epizódjában és aminek a végén ő elosztotta a világot kettővel, aztán a mostaniban befordult a sarkon cégnév kapitány taxija, így az előbb említett arc le lett gyalázva két perc alatt. De ez nem elég, mert a halál végletességét nem tudja felfogni a 8 éves célközönség, ezért a világot vissza kellett szorozni kettővel, amihez kellett tolni egy nosztalgia trip-et. Mint minden jó és konzisztens történetben, itt is az időutazást használják ehhez. Az időnyerő segítségével visszafordítják a gonosz gonoszkodását, majd a gonosz elpusztul és a jók élnek tovább a százholdas pagonyban, the end, fizesd ki a jegyárat mégegyszer, hogy megdöntsük az avatar rekordját köszipuszi


Aki esetleg nem látta a filmet és a spoiler tag ellenére végigolvasta a fenti sorokat: szívesen, megspóroltam neked valami 3 órát

2019. nov. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
21 darabot.
2019. nov. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én így láttam a végtelen háborút. Semmit sem értettem. A végjáték előtt mindent megnéztem(többször is) és rájöttem, hogy minden össze függ a többivel
2020. jan. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!