Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » 1-2 dolgot nem értek a Kedvenc...

1-2 dolgot nem értek a Kedvencek temetője c. filmben. Valaki? Vigyázz, spoiler is van benne!

Figyelt kérdés

1. Miután visszatért a macska és Ellie is, volt bennük valami drót, Ellienek a fején..az miért? Kiszedték az agya egy részét?

2. Azért haragszik Judra a halott felesége, mert visszahozta majd megölte?

3. Az álarcos gyerekeknek mi a szerepük?

4. Miért látta/élte át újra a nővére halálának körülményeit Rachel?



Nem olvastam a könyvet, nem láttam a korábbi verziót, azért vagyok értetlen.

Köszi előre is!


2019. nov. 6. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:

1. Csak

2. Igen

3. Semmi

4. Csak

2019. nov. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Már régebben láttam, és olyan mély nyomot nem hagyott bennem.

1. Nekem ez úgy jött le, hogy Ellie-t boncolás után úgy-ahogy összefércelték, és a drót is erre szolgált. Azért ne feledjük el, hogy durván kilapította a kamion!

2. Gondolom, igen.

3. Igazából szerintem semmi. Gondolom, a készítők úgy érezték, jól néz ki, és jó lesz vágóképnek.

4. Jó kérdés. Szerintem közvetlenül nincs ennek köze az eseményekhez, egyszerűen őt egész életében nyomasztotta ez a dolog.

2019. nov. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:)

#2, viszont a macskában is voltak ilyenek..őt nem boncolták.. Neki miért lehet?

2019. nov. 6. 16:03
 4/5 anonim ***** válasza:

Filmet nem láttam, régen olvastam a könyvet, szóval az emlékeim alapján válaszolok.


4. A szülei egyedül hagyták a súlyosan beteg, gerincvelő-gyulladás, mert el akartak menni valami puccos összejövetelre, mert az státuszszimbólum. A nővér akkor halt meg, görcsölt, kiabált, talán az ágyból kiesve vonaglott, a húga pedig egyedül volt otthon. Nagyon megviselte ez az emlék, s talán még hibásnak is érezte magát, rémálmaiban kísértette.


Majdnem két évtizede olvastam, emiatt ennél pontosabban nem tudom leírni.

2019. nov. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi, ez benne van.

A filmben úgy történt, hogy lentről a konyhából étellifttel küldte fel a kaját, mert félt felmenni hozzá, de a nővére beleesett, és széttörte magát, majd a lift leért, ott meghalt, Rachel pedig magát okolja.

2019. nov. 7. 07:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!