Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Jó filmet ajánlotok? 15 évnél...

Jó filmet ajánlotok? 15 évnél frissebb, és ne legyen szuperhősös, romantikus vagy zenés! Vicces és, vagy nehéz lehet

Figyelt kérdés

2019. nov. 6. 21:19
1 2
 11/17 anonim válasza:
Parfüm: Egy gyilkos története (2006)
2019. nov. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
77%

A jövő kezdete

Trainspotting

K-pax

Közönséges bűnözők (Kevin Spacey minden filmje szuper!)

Gattaca

Hunt for the wilder people

three bilboards outside Ebbing Missouri

The Silent Movie (mindjuk ez egy vicces nemafilm 1977-bol)

Kelly hősei



nem tudom a magyar címüket..

2019. nov. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Nesztor75 válasza:

Életrevalók

2011. ‧ Filmdráma/Tragikomédia

2019. nov. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Mi a bajod a szuperhősös dolgokal?
2022. ápr. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nekem mondjuk nincs bajom velük, pártatlanként mondom: #14, valakinek egyszerűen nem jönnek be, nem ez a filmideálja, ennyi az egész, nem kell ezt túlragozni!
2022. ápr. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Az a bajon vele, hogy gyerekesek a témák, egyáltalán nincs komoly történet, fordulatok, vagy tanulság. Klisékre épülő, a látványt és a vizuális élményeket előtérbe helyező rémesen bugyuta forgatókönyvű és nyelvezetű filmek a szuperhősösek ugy általában.
2022. ápr. 22. 20:41
 17/17 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gyerekes ezek szorakoztatásra vannak megcsinálva nem azért hogy oscart nyerjenek vele meg hogy tanulság legyen benne ha neked gyerekes bugyuta akkor ne nézed akkor olyan filmet nézél ami téged érdekel én sem nézek olyant ami nem érdekel pl romantika horror
2022. ápr. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!