Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Filmek, sorozatok

A kérdés

Mi a véleményetek a Hihetetlen család 2 filmjéről?

Kiskoromban nagyon szerettem a hihetetlen családot ahol Mr.Irdatlan és Nyulánka harcolnak a gonoszok ellen!

Mikor megtudtam, hogy jön a második része nagyon meglepődtem! Sajnos nem tudtam moziban megnézni de most úgy gondoltam hogy megnézem online.

A második nagyon fantszdtikus volt! Ugyan olyanok voltak mint régen! Csak furcsa volt hogy nem úgy nézett ki az animáció mint régen de ez engem nem zavart!

Azt hallottam, hogy várható harmadik rész de az biztos hogy még nagyon soká lesz.

Nektek mi a véleményetek a 2. Részről? Nekem nagy nosztalgikus élményem volt számomra!

Keress kérdéseket hasonló témákban: Hihetetlen család 2, film, Disney, Pixar

nov. 8. 22:41  Privát üzenet  

A válasz
Az elsőt még gyerekként láttam, úgyhogy én is nagyon vártam a második részt. Annyira nem tetszett, mint az első, lehet a magas elvárásaim miatt, de azért élveztem ezt is. Harmadik részt úgy tudom, egyelőre nem terveznek, de a rendező nem zárta ki a folytatást.

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont nov. 9. 16:28 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tudtok animációs, vígjátékszerű filmet? (mint kb. : Alsógatyás kapitány, Hihetetlen család stb. )
Melyik a legjobb Pixar film?
A hihetetlen család 2-őt, miért egy hónappal később mutatják be a hazai mozik, mit szóltok az előzeteshez?
Shrek, Szörny RT, Hihetetlen Család. Ezekhez hasonló filmek amelyek 2000 és 2007 között készültek?
Lesz valaha megaagy 2 vagy Hihetetlen család 2?
Melyiket nézzem meg? A bárányok hallgatnak/harapnak vs amerikai szépség vs a nyolcadik utas a halál vs amerikai história vs óz a csodák csodája vs az élet szép vs a mechanikus...

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Filmek, sorozatok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!