Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a Hihetetlen...

Mi a véleményetek a Hihetetlen család 2 filmjéről?

Figyelt kérdés

Kiskoromban nagyon szerettem a hihetetlen családot ahol Mr.Irdatlan és Nyulánka harcolnak a gonoszok ellen!

Mikor megtudtam, hogy jön a második része nagyon meglepődtem! Sajnos nem tudtam moziban megnézni de most úgy gondoltam hogy megnézem online.

A második nagyon fantszdtikus volt! Ugyan olyanok voltak mint régen! Csak furcsa volt hogy nem úgy nézett ki az animáció mint régen de ez engem nem zavart!

Azt hallottam, hogy várható harmadik rész de az biztos hogy még nagyon soká lesz.

Nektek mi a véleményetek a 2. Részről? Nekem nagy nosztalgikus élményem volt számomra!



#film #Disney #Pixar #Hihetetlen család 2
2019. nov. 8. 22:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Az elsőt még gyerekként láttam, úgyhogy én is nagyon vártam a második részt. Annyira nem tetszett, mint az első, lehet a magas elvárásaim miatt, de azért élveztem ezt is. Harmadik részt úgy tudom, egyelőre nem terveznek, de a rendező nem zárta ki a folytatást.
2019. nov. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Vinkó Márton ***** válasza:
Remélem, hogy lesz 3. rész is (úgy tűnik amúgy, hogy lesz) :D
2021. jún. 19. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Gamestar ***** válasza:
Én csak annyit fűznék hozzá hogy a korhatárt felhúztam volna inkább 12-re. Nem hiszem hogy sok 6 éves nem ijedne meg a démonitoros jeleneteknél. Nekem tetszett a karakter de még éni is befostam amikor a búvóhelyén jártunk és hirtelen minden tv bekapcsolt és ott állt. XD befostam és megvakultam egyszerre.
2022. júl. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!