Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik a legijesztőbb jelenet...

Melyik a legijesztőbb jelenet a Harry Potter filmekben szerintetek?

Figyelt kérdés
Nekem az, amikor a Halál Ereklyèi 2 ben, a Kings Crosson Harry meglátja azt a kis f*st a pad alatt

2019. nov. 10. 21:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én még kiskoromban féltem attól a jelenettől amikor Lupin átváltozik. Most már egyik jelenet se ijeszt meg annyira.
2019. nov. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Fu attól én is kivoltam. Nem is ijesztő volt, inkább zavarba ejtő meg kínos. Meg undorító. :D
2019. nov. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Én a attól a kis izétől még most is félek egy kicsit

Amugy az milyen állat?

2019. nov. 11. 06:21
 4/12 Réniá ***** válasza:
Számomra az amikor Voldemort az üstben újra testet ölt, ezt kiskoromban nagyon félelmetesnek találtam, emlékszem még rémálmaim is voltak tőle. De az is egy félelmetes, és kissé undorító rész, amit te írtál kérdező.
2019. nov. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A King's crosson az nem állat hanem Voldemort :D
2019. nov. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Ja😂😂😂

Már nagyon rég láttam a filmeket, de ez a jelenet megmaradt

Amúgy egyik osztalytársam szerint cuki, ez a háttérképe

2019. nov. 12. 16:31
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Az osztálytársad háttérképével kapcsolatban röviden a véleményem:


Fúj b*zeg!!! Cuki a francokat xd

2019. nov. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
2019. nov. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem a harmadik részből, mikor Harry, Pettigrewt keresi egyik éjjel a kastélyban és a térképen látja, hogy pont egymás felé haladnak a folyosón.

Gyerekként mikor először néztük a nővéremmel, nagyon becsokiztunk attól a résztől. Gyerekfilmhez képest az szerintem elég pszicho-horroros jelenet.

2020. máj. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
En kiskoromban mindig attol voltam besz*rva, amikor a a baziliszkusz suttogo hangjat hallgatta Harry es kovette is. Fhu, az a mai napig a hidegrazast hozza ram. Ameg kisgyerek voltam, sokaig nem tudtam aludni sem tole, fejemre huztam a takarot es nem nyitottam ki a szemem 😂
2020. jún. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!