Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha nem láttam végig a Vámpírna...

Ha nem láttam végig a Vámpírnaplókat ill az Originalst, attòl még èrthetem a Legaciest, vagy meg kell néznem előbb a fent említett 2 sorozatot?

Figyelt kérdés

Vagy el tudja valaki mondani röviden az összefüggést,ha kell a Legacies megértéséhez?

Köszi a választ!:)



2019. nov. 12. 11:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

SPOILER


Igazából a Legacies a másik kettő sorozat nélkül is érthető, viszont van pár olyan dolog amivel érdemes tisztában lenni. Szóval írok egy kis magyarázatot, hogy azért képben legyél, hogy ki kicsoda. :)


Szóval ugye a Vámpírnaplókban van egy férfi, akit ugye Alaric Saltzmannak hívnak. Ő ember, viszont szörnyekre vadászik, vámpírokra, de csak a rosszakra. Szóval ő egy pozitív karakter egyértleműen. Neki ugye a Vámpírnaplókban született két lánya, akik ikrek, Josie és Lizzie. Az ő anyjuk meghalt (az ő neve volt Jo), viszont ugye ő boszorkány volt, és így a lányaik is azok lettek. És még mielőtt Jo meghalt volna, más boszorkák (vagy ezt nem tudod pontosan) "átvarázsolták" a lányokat egy másik lány hasába, Caroline Forbesba. Szóval ez lehet bonyolultnak tűnik, de lényeg az, hogy Alaric Saltzman a Legaciesben egy bentlakásos iskolát vezet a természetfeletti diákoknak, ahol a lányai, Josie és Lizzie is járnak.


Akkor ugye a The Originals leginkább a Mikaelson testvérekről szól. Ugye a 'fő' Mikaelson, Klaus Mikaelson. Ő hibrid. Szóval vérfarkas-vámpír egyben. És ő neki születik egy lánya Hayley Marshalltól, aki egy vérfarkas volt. És az ő lányuk lesz Hope Mikaelson. Ő egy 'tribrid', szóval vérfarkas-vámpír-boszorkány, de a vámpír része nincs aktiválva. És akkor ugye róla szól leginkább a Legacies. Na és ugye Klaus és Hayley meghalt, szóval Hope árva lett. És ugye ő is benne van az Alaric Saltzman által vezetett intézetben.


Szóval igen, kb. ennyi. A lényeg az, hogy Josie, Lizzie, Hope és Alaric van leginkább a Legaciesben, akik már az előző két sorozatban is előfordultak, szóval a lényeg az, hogy őket tudd kb., hogy kicsodák. Remélem érhető és nem hagytam ki semmit. :)

2019. nov. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
De ha esetleg elkezded nézni, és van amit nem értesz, akkor nyugodtan írhatsz nekem. :D
2019. nov. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!