Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » AS harry potter című filmben...

AS harry potter című filmben hogyan is hívták akinek olyan furcsa szeme volt mi a neve nem ugrik be?

Figyelt kérdés
tehát a nevire vagyok kivácsi hogyan hívták és hogy meg e halt ha meghalt akkor melyik részben és hogyan halt meg ?

#Harry Potter #luplsluck
2019. nov. 15. 14:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Most ezzel mi a célod? Miért személyeskedsz?

Egyébként ha már burkoltan a pénztárcámban turkálsz, hát akkor elárulom, hogy nem vagyok gazdag egyáltalán, hanem fillérb.szó egyetemista. Londonban meg még a középiskolában voltam, csereprogram keretében, ami egyáltalán nem volt drága, arról meg nem tehetek, hogy a fogadó család az tényleg gazdag volt, és ott lakott. Mi ezzel szemben egy szürke magyar kisvárosi házban fogadtuk az angol diákot, és nem Mercivel furikáztuk, hanem jött ő is busszal velem együtt :)

2019. nov. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
semmi ne haragaudj ha megbántottalak
2019. nov. 15. 18:10
 13/15 anonim válasza:
Nem nagy dolog oda kijutni, én is voltam iskolai úton. Az Alnwick kastély (itt forgatták a roxfortos jeleneteket), na azt érdemes meglátogatni, ha szereted a Harry Potter világát.
2019. nov. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
és még nem tudod pontosan hogy hol forgatták a harry potteres dolgokat??
2019. nov. 16. 18:04
 15/15 anonim válasza:
100%

Könyörgöm, tanulj meg normálisan írni és fogalmazni.


Amúgy Google:

[link]

2019. nov. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!