Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A moziban nagyon zavaro a 2....

A moziban nagyon zavaro a 2. sorban ülni?

Figyelt kérdés

#mozi #masodik sor
2019. nov. 16. 14:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Számomra nagyon, az első 4-5 sorban nem szeretek ülni, ha csak ott van hely inkább másik időpontot választok.
2019. nov. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem mindegyik mozi ugyanolyan kialakítású. Számomra is zavaró ott, ahova én járok.


De próbáld ki, vegyél jegyet olyan helyre egyszer ahova amúgy is szeretsz ülni, de olyan filmre menj, ami már pár hete fut (persze érdekeljen is), hogy ne zavarj másokat és ülj le a második sorban a film elején. Aztán maradj ameddig jónak érzed, ha nem jött be, menj vissza a foglalt helyedre. Ha már hetek óta fut egy film, alig lesznek rajta, nem lesz senki a 2 sor környékén és hátrébb is alig, így, ha visszaülsz, akkor nem nagyon zavarsz másokat. Vagy csak nézd meg az előzeteseket a 2. sorból és aztán ülj vissza.

2019. nov. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mozi mellett még esetleg egy jó streaming előfizetés is jó, és hasznos lehet. Nem is kell sokat várni egy-egy premierre. HBO GO-t ajánlani tudom.
2019. nov. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!