Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Joker hatása alá kerültem,...

Joker hatása alá kerültem, más is van így ezzel?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Tegnap voltunk megnézni a Jokert, először azthittem nem fog bejönni de a filmről úgy jöttem ki hogy teljesen a hatása alá kerültem. Nagyon átérzem azt amit Arthur érzett a filmben, a végén szó szerint a hideg rázott. Olyan szinten azonosúltam a karakterrel hogy azt elmondani nem lehet. Az egész amit a film végén elmond és a kiborulása. Azóta is a filmen jár az eszem, hogy mennyire jól tette amit tett és hogy a valóságban milyen jó lenne ugyanezt megcsinálni. Más is van ezzel így vagy én vagyok beteg? És mielőtt mindenki azt hinné ez nem vicc akar lenni. 19/f

2019. nov. 17. 23:17
 1/4 anonim válasza:
13%
Hat a propaganda.
2019. nov. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nice meme
2019. nov. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%

Az, hogy a film hatása alá kerül valaki, meg az, hogy úgy gondolod, hogy jó lenne ölni a valóságban, az két teljesen különálló dolog.


A kritikusok is ezért húzták le. Mert a sok h*lye (már elnézést) elhiszi, hogy az a jó út, az a helyes, amit Joker a filmben tesz, de ez csak egy FILM !!! Gondolkozz már!


A készítők nem azért csinálták, nem az volt a céljuk, hogy ezzel példát mutassanak, ez nem erről szól. A filmet és a karaktert lehet kedvelni, de nem kell követni is...


Ennyi erővel nekem tetszik a Tolvajok városa, akkor menjek bankot rabolni?

Lehet azonosulni a karakterekkel, de az akkor is csak egy film.


Attól még, mert az élet igazságtalan és elbánnak az emberrel, a gyilkosság, az gyilkosság!


Ne legyél buta. Kérlek.


Jó film, igen, de film!

2019. nov. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Jó eg ki jelentette be a kommentem? Mi volt a baj vele? Jó ég...
2019. nov. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!