Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Star Wars IX. Epizódban...

Star Wars IX. Epizódban szerintetek, hogy fog meghalni Kylo Ren?

Figyelt kérdés
Szerintem az Endoron ewok pedomacik halálra erőszakolják majd. Nagyon remélem, hogy így lesz.

2019. nov. 18. 15:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Palpi az erővillámaival belöki egy feneketlen lyukba és nem látjuk többé.
2019. nov. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
75%

1: márha igazak a leak-ek... amit én erősen kétlek. A szivárogtató (JediPaxis) nem hinném, hogy ismerné a sztori minden részletét. Valószínűleg csak annyit tud, hogy az egyes helyszínek milyen sorrendben szerepelnek a filmben, és hogy melyik szereplő kivel, mikor, hol találkozik... A többit meg kitöltötte a saját képzeletéből. Részleteket, párbeszédeket biztos nem ismer, hacsak nem ő maga J.J. Abrams.


Ettől függetlenül megtörténhet amit írsz, de nem hinném, hogy így halna meg Kylo Ren. Nekem az a tippem, hogy bele fog zuhanni a lyukba, de meg fogja állítani a zuhanását, és ki fog mászni. A Snoke képregényben konkrétan ezt tanítja meg neki Snoke, hogy hogyan éljen túl nagy zuhanásokat xD van egy tippem, hogy miért :D


Szóval Kylo kimászik, Anakin, Luke és Leia szellemének társaságában, és együtt kinyírják Sidioust végleg, akivel szemben Rey alulmaradt (persze nem hal meg, de Sidious legyőzi őt). Decemberben kiderül. "I have spoken"

2019. nov. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
55%
Felmerül a kérdés, hogy hogyan jön ide a "Sith" hashtag?
2019. nov. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem nem fog meghalni.
2019. nov. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Tislerics Máté ***** válasza:
37%

Snoke halála után mind tudjuk már, hogy igazából bárhogy meghalhat: Egy hullám nekivágja egy kőnek, Rey véletlenül bekapcsolja a LÉZERkardját ami átdöfi, Egy lázadó csak úgy lelövi stb...


Ez már egy ilyen SW! Fel kell nőni hozzá, követni kell a trendeket, Mostanában az állatvédelem, meg a női egyenjogúság az ami foglalkoztatja a közönséget, nem a történet. Az már elavult dolog. Változik a világ! Nem hőbörögni kell, hanem elfogadni, hogy ez már nem az a hollywood, ez már valami sokkal izgalmasabb, szabadabb.


Nincsenek történetbeli kötöttségek, nem kell elhallgatni az aktuálpolitikai témákat. Nem kellenek vicces beszólások, elég ha egy aranyos porg együtt ordít csubakkával. Ma már az a humoros, hogy Luke tejet iszik, nem az hogy Han beszól valamit C3po-nak... Meg hát igaza van RJ-nek: A rajongók utálják a LÉZER kard kifejezést ezért direkt bele kell rakni a filmbe. Ez a filéművészet első igazi trollkodása a rajongókkal szemben! Hát nem forradalmi?! Ezzel megmutatja rendező, hogy ő az alfa, és nem a kis csóringer rajongócskák, akiknek semmi sem jó. Nem kell megfelelni nekik... Ez az igazi alkotói szabadság! Ez az igazi filmművészet!

2019. nov. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
24%

Tislerics, megint sikerült akkora hülyeséget írnod, hogy már nem lepődöm meg. Mindig jössz ezzel aktuálpolitikai hülyeséggel, megnézted egyáltalán a videót, amit küldtem neked a témával kapcsolatban? A SW-ban mindig is jelen volt az aktuálpolitika, igen, a "szenttehén eredeti trilógiában" is. Nőjj már fel ember és hagyd abba ezt a nevetséges picsogást.


Snoke halála pedig egy nagyobb koncepció része, bebizonyítottam már itten (persze arra választ nem kaptam xD): https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__filmek-sorozatok_..


12-es és 15-ös válaszok. Az egész sequel éra több koncepcióra épül, mint a szent eredeti trilógiád, de beszéld csak tovább a hülyeségeket.

2019. nov. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Tislerics Máté ***** válasza:
51%

,,A SW-ban mindig is jelen volt az aktuálpolitika, igen, a "szenttehén eredeti trilógiában" is."


Ez hogy jön ide? Attól még hogy régen is voltak aktuálpolitikai utalások, még nem lesz az elfogadható az újban! sőt! De legalább már te is elfogadod, hogy vannak benne, mivel azt írtad, hogy MINDIG IS!! jelen voltak... Tehát most is! Ez a baj! Inkább kevesebb kellett volna mint több....


Tök mindegy hogy mi volt a koncepció Snoke halálával kapcsolatban! A lényeg az, hogy váratlan volt és látszólag a történettől totálisan függetlenül csak azért jött, hogy meglepje a nézőt. Azért nem kéne lemenni a teletabi szintre... Meglepni én is tudok ám:


walknfwalkfnalkféal féawnf waékfnlafaéof nwaf...


Naugye hogy nem erre számítottál? Akkor most már jó is, amit írtam? Tetszik ez a szöveg mi? Bizonyára... Mert nektek ennyi elég...


Snoke szerinted csak egy báb, volt aki eltereli a figyelmet Palpatinról. Ezt csak akkor fog kiderülni, ha látjuk az új filmet. De te már úgy kezeled, mintha tudnád miről fog szólni...

2019. nov. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
19%

Egyre nevetségesebb vagy. Snoke halála váratlan volt... És ez miért baj? Ez nem egy öncélú húzás volt, ez egy koncepció része.


Bezzeg az én vagyok az apád, az bezzeg minden idők legnagyobb filmes csavarja, pedig abban zéró koncepció volt, csak bedobta Lucas a semmiből.


Ha a kettős mérce fájna, te ordítanál. Te vagy a leggyerekesebb ST-hater, akivel találkoztam, sokakkal legalább lehet normálisan beszélgetni, de te folyton előadod itt hisztérikusan magad, hogy az OT maga a tökély, az újak meg mekkora szarok xD

2019. nov. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Tislerics Máté ***** válasza:
51%

Nem érted mit írok! És folyamatosan érvelési hibákat követsz el. Bezzeg személyeskedésben nagyon otthon vagy.


Ez minden, csak nem ,,normális beszélgetés" a részedről. kicsit szedd össze magad! :)

2019. nov. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Tislerics Máté ***** válasza:
61%

,,Bezzeg az én vagyok az apád, az bezzeg minden idők legnagyobb filmes csavarja, pedig abban zéró koncepció volt, csak bedobta Lucas a semmiből."


Ez nem igaz! Lucas végig tudta ki Luke apja, csak eltitkolta stábtól. A szövegkönyvben is az volt (egészen a jelenet felvételéig) hogy Obi-van az apád.


[link]


Most tényleg utána kell néznem mindennek amiket írsz, hogy leellenőrizzem? Sebaj, örömmel javítom ki a tévedéseidet. ifjú padawan... :D

2019. nov. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!