Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik volt a legjobb Macskanő?

Melyik volt a legjobb Macskanő?

Figyelt kérdés
Szerintetek Michelle Pfeiffer, Halle Berry vagy Anne Hathaway alakításában volt a legjobb a Macskanő? Melyikben mi tetszett?

2019. nov. 29. 17:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Halle Berry alakítására elvileg olyanokat mondtak a Macskanő után, hogy vissza kéne adja az Oscar díját, annyira borzalmas volt. Gyerekkoromban láttam utoljára a Macskanőt, úgyhogy nem tudok nyilatkozni ezügyben, de gondolom tényleg rossz, imdb értékelése is nagyon alacsony a filmnek.

Az elsőt nem láttam, amit írtál.

Anne Hathaway viszont kifejezetten tetszett, úgyhogy nálam, igaz hiányos a dolog, de ő a favorit. :)

2019. nov. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A következő Batman filmben is benne lesz, lehet hogy még az eddieknél is emlékezetesebb lesz. Zoé Kravitz fogja alakítani.
2019. nov. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A Michelle Pfeiffer félét nem láttam. A Halle Berry féle nézhetetlen. Szóval közülük Anne Hathaway, mondjuk ő sem a legjobb. Nekem eddig Camren Bicondova a kedvencem.

De remélem Zoë Kravitzot is megkedvelem a szerepben.

2019. nov. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem Halle Berry tetszett, de úgy látom ezzel egyedül vagyok:'D
2019. nov. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Michelle Pfeiffer,egyèrtelműen.De nagyon ott volt a Gotham sorozat fiatal verziója is.Halle Berry borzalmas volt,ahogy a film is ,Anne Hathaway pedig bár szuperszexi betörő volt,Nolan realista vizíójában nem volt helye Macskanőnek.Nem is hívták úgy,csak Bruce szólította egyszer "cat-bugler"-nek.
2019. nov. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Nekem Michelle pfeiffer jött be leginkább, majd A.H.

Sztm ők jól össze is illettek Michael Keaton el. Tetszenek együtt.

2021. márc. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én Anne Hathaway-t bírtam nagyon a szerepben(rajta kívül a Zoë Kravitz félét ismerem csak). Azért mert civilben is megvolt benne az a,macskásság" nem csak macskanőként. Ráadásul igen jól állt neki az a bőr ruci😏
2022. aug. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Michelle Pfeiffer
dec. 17. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!