Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki közülük a leggonoszabb?

Ki közülük a leggonoszabb?

Figyelt kérdés

Voldemort

Darth Sidious

Daenerys


Mindhármuk sok gonoszságot művelt, de lehet-e valamilyen 'rangsort' állítani?



2019. dec. 2. 17:50
 1/7 anonim ***** válasza:
96%

Daenerys nem tudom hogy került ebbe a trióba, nagyon nem egy súlycsoport a másik kettővel.

A másik két karakter viszont egyforma, nem lehet különbséget tenni, mind a kettő teljességgel lelketlen, zsarnok, pszichopata tömeggyilkos. maximum ha összeszámolnánk az áldozataikat akkor meg lehetne állapítani hogy egyiknek vagy másiknak több van és akkor az a gonoszabb, de simán személyiségre egyformák, egyikben sincs egy csepp jóság vagy pozitív tulajdonság sem (mint mondjuk Thanosban).

2019. dec. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%

Darth Sidious nem tudom kicsoda.

Daenerys egy rosszul kezelt karakterek DésD által, nem hiszem, hogy van itt keresnivalója. Helyette pl. a pszichopata Arya jobban illene Voldemort mellé.


Szóval ezek alapján Voldemort.

2019. dec. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1 es

Basszus most esett le hogy Daeneryst írtam, bocsánat, csak rohadt fáradt vagyok, Joffryt akartam írni


2 es

Ha ismered a Star Warsot, tudnod kéne, ki az

2019. dec. 2. 19:57
 4/7 anonim ***** válasza:
34%
Nem ismerem a Star warst.
2019. dec. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Danynek szerintem sincs itt keresnivalója. Voldi és Sidi közül pedig az utóbbi
2019. dec. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

a harmadik ki a tököm?

Egyértelműen palpatine a fő k*csög, de voldemort is egy kis retek.

2019. dec. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nos, Joffrey csak úgy, kedvéből gonoszkodott. Ha jól tudom Joffrey és Ramsy is született pszihopata. Sidius biztos nem. Voldemortnak már van egy jó háttér története, amivel jó gonosz vált belőle. Én Joffrey-t tenném első helyre. Ő sokkal kegyetlenebb a másik kettőnél.
2019. dec. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!