Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Egy 90s évekbeli régebbi...

Egy 90s évekbeli régebbi horror címe?

Figyelt kérdés
Már régóta keresem, valamikor a 90-es években láttam egyszer, tehát akkor vagy előtte készülhetett pár évvel. Arról szól, hogy egy gazdag őszhajú férfi azt hiszem néhány elítélttel átruccan egy kis szigetre, ahol valami nagy ingatlan beruházást akar csinálni. A gödröket el is kezdik kiásni, de hullákat találnak. Természetesen a gazdag ipsét nem érdekli, és tovább folytatja a munkát. Innentől kezdenek rosszra fordulni a dolgok, mert valahogy az egész sziget ellenük fordul. Például méhek támadják meg őket az irodában. Emlékszem még arra, hogy az egyik elítéltnek megtetszik a gazdag ipse órája. Meg a film végén a part közelében felrobban egy hajó. Rémlik, mintha a címben szerepelt volna a halál vagy a sziget szavak valamelyike, de sajna a filmes adatbázisokban nem akadtam rá, így lehet rosszul emlékszem ez ügyben. Egyszer már feltettem pár éve ezt a kérdést itt, hátha most sikerrel járok. :) Bármilyen cím jöhet, amiről úgy érzed egy kicsit is hasonló, talán pont az lesz. Köszi!!!

2019. dec. 6. 17:19
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!