Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti várjátok a Trónok Harca új...

Ti várjátok a Trónok Harca új előzmény sorozatot?

Figyelt kérdés
2019. dec. 8. 10:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha a könyvhöz hű, akkor igen. Ha a sorozathoz, akkor nem.
2019. dec. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon kíváncsi vagyok arra a világra, amiben egy tinédzser megbicskázza az emberiség alkonyát, a sárkánylovasok vérvonalának utolsó tagját, Gandhit, nem dugja meg elégszer a pasija, úgyhogy inkább népirtást végez, a legfőbb arisztokraták tanácskozására betolnak egy kerekesszékes srácot, ők meg ráhagyják, hogy "majd ő újraépíti biztos a hat királyságot idc lol", a szuperpozícióban hol megsemmisülő, hol respawnoló, ám végig amnéziában szenvedő lovas vademberek pedig random gps koordináták irányába lovagolnak miért ne alapon.
2019. dec. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem teljesen mindegy.

Azonban, ha abból indulok ki, hogy az alapsorozatot hat évadon keresztül építették mind történetileg, mind díszletileg, akkor rendkívül kiábrándító, hogy mindezt két rövidített évaddal lezárták, amelyek történeti kivitelezése mindenképpen hagy kívánnivalót maga után. Ezzel szerintem sokan egyet is értenek velem.

Az pedig már személyes vélemény, hogy borzasztóan unalmas éveken keresztül a csapból is folyó Trónok harcával találkozni. Nem annyira eget rengető sorozat, de, ha még az is volna, akkor is fárasztó volna ez a mérhetetlen felhajtás köré.

2019. dec. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Túlértékelt baromság az egész, örültem hogy végre vége, erre folytatják.
2019. dec. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!