Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Mandalorian sorozatban Baby...

A Mandalorian sorozatban Baby Yoda csak CGI vagy báb?

Figyelt kérdés
Az arca egyértelműen CGI az biztos, de a mozgása annyira élethű, olyan mintha egy báb lenne, mint az eredeti trilógiában Yoda. Nem tudom eldönteni hogy tényleg vegyesen van-e a megalkotásában a két filmes technológia, vagy csak CGI és már ilyen élethű mozdulatokat is meg lehet animálni?

2019. dec. 16. 09:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, báb.
2019. dec. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, Yoda báb. A készítők animatronikot szerettek volna használni ahol csak lehet, de biztonság kedvéért "üresen" is felvették a jeleneteket, ha esetleg nem válna be. De végül a báb bevált, úgyhogy nem volt szükség CGI-ra szánt verzióra.
2019. dec. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az egész báb, az arca is. Egyébként már évek óta tudnak ilyeneket animálni.
2019. dec. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A helyes válasz: Mindketto :) Csináltak egy puppetet, resinbol, latexbol és egyéb anyagokból, aztán az arckifejezéseit CGI al utószerkesztették. Szóval mondhatni 60% ban puppet, de a maradékban bizony CGI :)
2020. máj. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!